Parafia w mediach społecznościowych

Serdecznie zapraszamy do mediów społecznościowych naszej parafii:
Facebook: www.facebook.com/ParafiaNSNMPwKsiazenicach
Youtube: www.youtube.com/channel/UCV3ZuuoTdRw1NQL-1a8wZ2Q

W związku z ograniczenim liczby wiernych, mogących brać udział w liturgii, na naszym kanale Youtube transmitowane będą nabożeństwa z naszego kościoła. Zachęcamy do oglądania i łączenia się w duchu modlitwy.

Modlitwa na czas epidemii

Boże Ojcze, Stwórco świata, wszechmogący i miłosierny, który z miłości do nas posłałeś na świat swojego Syna jako lekarza dusz i ciał, spójrz na swoje dzieci, które w tym trudnym momencie niepewności i lęku w wielu regionach Europy i świata, zwracają się do Ciebie, szukając siły, zbawienia i pocieszenia. Uwolnij nas od chorób i strachu, ulecz naszych chorych, pociesz ich rodziny, daj mądrość rządzącym, energię i siłę lekarzom, pielęgniarkom i wolontariuszom, życie wieczne umarłym. Nie opuszczaj nas w chwili próby, ale uwolnij nas od wszelkiego zła.
O to Cię prosimy, który z Synem i Duchem Świętym żyjesz i królujesz na wieki. Amen.
Maryjo, Uzdrowicielko Chorych i Matko Nadziei, módl się za nami.

Parafialny Facebook

Facebook Pagelike Widget