Ogłoszenia parafialne – 9 maja 2021

NIEDZIELA – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
kolekta na potrzeby naszego kościoła, Bóg zapłać za złożone ofiary.

18:45 – spotkanie młodzieży, która ma przystąpić do sakramentu bierzmowania w piątek 21 maja br.

9:00 – spowiedź dzieci komunijnych grupa I.
9:30 – spowiedź dzieci komunijnych grupa II.
16:00 – spowiedź szczególnie dla młodzieży, która ma przyjąć sakrament bierzmowania.

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
10:30 – I KOMUNIA ŚW. – grupa I.
12:00 – I KOMUNIA ŚW. – grupa II.
kolekta specjalna na wymianę kostki brukowej.

W poniedziałek, wtorek i w środę o godz. 17:30 – Nabożeństwo dni krzyżowych – modlimy się o urodzaje, pogodę i błogosławieństwo dla pracy ludzkiej.

Nabożeństwa majowe – w piątek i w sobotę o godz. 17:30, a w niedzielę o godz. 15:30.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: dodatek Litania Loretańska do NMP; jak ważni dla Kościoła są seniorzy; dlaczego Maryja się objawia?

Pobór podatku rolnego, od nieruchomości i spółki wodnej odbędzie się w nowej sołtysówce (ul. Ks. J. Pojdy 98A) w dniu – 11.05.2021 (wtorek) w godz. 17:00 – 19:00.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w licytacje na rzecz Krzysia Gorzawskiego na facebookowej grupie Droga Krzysia do samodzielności. Dzięki Waszej aktywności tylko w kwietniu udało się zakończyć 212 licytacji, z których na internetową zbiórkę wpłynęło aż 18 730 zł. Wieczorem 5 maja udało się zebrać całą pierwotnie zakładaną kwotę 43 tys. potrzebną na operację w Niemczech i zakup ortez. Ze względu na fakt, iż konieczna jest dalsza rehabilitacja Krzysia oraz zakup pionizatora (koszt ok. 25 tys. zł), internetowa zbiórka na portalu pomagam.pl/krzysgorzawski została zwiększona do kwoty 75 000 zł. Jeszcze raz dziękujemy za już otrzymane wsparcie i zapraszamy do dalszych licytacji na rzecz Krzysia – Rodzice i administratorzy grupy Droga Krzysia do samodzielności.

II. CZECHOWICZ Jakub, stan wolny, zam. Świerklany
KRAMLICZEK Klaudia, stan wolny, zam. Książenice