Ogłoszenia parafialne – 9 kwietnia 2023

NIEDZIELA – NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
6:00 – Procesja Rezurekcyjna.
Msze św. o godz. 6:00, 8:00 i 10:30.
kolekta na potrzeby naszej parafii, Bóg zapłać za złożone ofiary.

PONIEDZIAŁEK – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
Msze św. o godz. 8:00, 10:30, 12:00 i 16:00.
kolekta na Wydział Teologiczny UŚ i KUL.

WTOREK – WTOREK WIELKANOCNY
Konwent Wielkanocny Dekanatu Dębieńsko
10:30 – Msza święta.

CZWARTEK – CZWARTEK WIELKANOCNY
16:30 – Nabożeństwo różańcowe fatimskie.
17:00 – Msza szkolna, zapraszam wszystkie dzieci.

SOBOTA – SOBOTA WIELKANOCNA
8:00 – zbiórka ministrantów.
9:00 – spotkanie Dzieci Maryi.

NIEDZIELA – II NIEDZIELA WIELKANOCNA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
kolekta na Caritas Archidiecezji.
15:30 – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Podziękowanie: Z całego serca dziękuję ministrantom, Dzieciom Maryi, Chórowi „Vox Cordis” i wszystkim pozostałym za przygotowanie i przedstawienie inscenizacji pasji Chrystusa pt. „SŁUGA AŻ DO KOŃCA”. Dziękuję za ofiarowany czas i podzielenie się talentami, by przybliżyć nam te najważniejsze wydarzenia i Osobę Jezusa Chrystusa, który umiłował nas aż do końca. Niech Pan Bóg wynagrodzi obfitym błogosławieństwem .

Różaniec o pokój na świecie, za Ukrainę i o powołania kapłańskie – wtorek, piątek, sobota o godz. 17:30, środa 16:30.

Opłatę za śmieci można uiścić w nowej sołtysówce (ul. Ks. J. Pojdy 98A) w dniach: 12.04.2023 (środa) lub 13.04.2023 (czwartek) w godz. 17:00 – 19:00.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: jak przeżywać fundamentalną prawdę naszej wiary o Zmartwychwstaniu Chrystusa.

Modlitwa na czas epidemii

Boże Ojcze, Stwórco świata, wszechmogący i miłosierny, który z miłości do nas posłałeś na świat swojego Syna jako lekarza dusz i ciał, spójrz na swoje dzieci, które w tym trudnym momencie niepewności i lęku w wielu regionach Europy i świata, zwracają się do Ciebie, szukając siły, zbawienia i pocieszenia. Uwolnij nas od chorób i strachu, ulecz naszych chorych, pociesz ich rodziny, daj mądrość rządzącym, energię i siłę lekarzom, pielęgniarkom i wolontariuszom, życie wieczne umarłym. Nie opuszczaj nas w chwili próby, ale uwolnij nas od wszelkiego zła.
O to Cię prosimy, który z Synem i Duchem Świętym żyjesz i królujesz na wieki. Amen.
Maryjo, Uzdrowicielko Chorych i Matko Nadziei, módl się za nami.

Parafialny Facebook

Facebook Pagelike Widget