Ogłoszenia parafialne – 8 października 2023

NIEDZIELA – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta na potrzeby naszej parafii, Bóg zapłać za ofiary.

po Mszy św. modlitwy III Zakonu św. Franciszka.

NIEDZIELA – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta na budowę kościoła w Mikołowie Kamionce – kazania wygłosi ks. prob. Janusz Malczyk.
Dzień Papieski – przed kościołem zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Nabożeństwa różańcowe: w niedziele o godz. 15:30 w dni powszednie o godz. 17:30.

W zakrystii można odbierać kartki z intencjami na listopad 2023 roku.

XII Archidiecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do katowickiej katedry odbędzie się w sobotę 14.10.2023 roku: 10:30 – konferencja ks. dr Wojciecha Bartoszka, duszpasterza chorych 11:00 – modlitwa różańcowa 12:00 – Msza św. pod przewodnictwem ks. bp. Marka Szkudło.

Opłatę za wywóz śmieci można uiścić w nowej sołtysówce 11.10.2023 (środa) lub 12.10.2023 (czwartek) w godz. 17:00 – 19:00.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: cykl artykułów na temat rzymskiego etapu Synodu o synodalności; o powstających męskich wspólnotach; o Hospicjum Fundacji Gajusz dla ciężko chorych dzieci.