Ogłoszenia parafialne – 8 listopada 2020

NIEDZIELA – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
15:30 – Nabożeństwo za zmarłych zalecanych.
kolekta na renowację katedry Chrystusa Króla w Katowicach, Bóg zapłać za złożone ofiary.
XII Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym.

ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ.

ŚRODA – ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
8:00 – Msza w intencji Ojczyzny.

NIEDZIELA – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
kolekta na budowę kościoła św. Urbana w Mikołowie Kamionce – kazania wygłosi ks. prob. Janusz Malczyk.
Dzień Muzyki Liturgicznej.
Światowy Dzień Ubogich. – przed kościołem zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

W zakrystii można odbierać kartki z intencjami na grudzień 2020 roku.

Akcja Świąteczna – zbieramy zabawki, koce, poduszki, książki, gry, przybory szkolne itp. dla dzieci niepełnosprawnych – akcja trwa do 30 listopada 2020 roku – dary te można przynosić do zakrystii.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: co dokładnie oznacza orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego?; o kapucynie, który od 40 lat głosi rekolekcje kolejnym papieżom; jak uczyć patriotyzmu?; o kryzysie, którego nie można zmarnować.

Pobór podatku rolnego i od nieruchomości odbędzie się w sołtysówce w dniu 12.11.2020 (czwartek) w godz. 1700 do 1900.

II. SZCZECH Szymon, stan wolny, zam. Książenice
KĄKOL Lucyna, stan wolny, zam. Leszczyny.