Ogłoszenia parafialne – 6 luty 2022

NIEDZIELA – V NIEDZIELA ZWYKŁA
kolekta na potrzeby archidiecezji, na remont i działalność domów rekolekcyjnych, Bóg zapłać za ofiary.

CZWARTEK
17:00 – Msza szkolna, zapraszam dzieci.

PIĄTEK
Wspomnienie NMP z Lourdes.
Światowy Dzień Chorego.
17:45 – spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

SOBOTA
8:00 – zbiórka ministrantów.
10:00 – spotkanie Dzieci Maryi.
16:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (spowiedź św.).

NIEDZIELA – VI NIEDZIELA ZWYKŁA
kolekta na potrzeby naszej parafii.
15:30 – Nabożeństwo różańcowe fatimskie.

W zakrystii można opłacać miejsca w ławkach (10 zł na rok).

Rekolekcje dla dzieci szkolnych odbędą się w naszej parafii od 2 do 4 marca 2022 roku – 12:00 – klasy od I do III, a o 14:00 – klasy od IV do VIII. Rekolekcje poprowadzi ojciec Dorian Plas franciszkanin, który był na misjach w Afryce.

Rekolekcje wielkopostne parafialne odbędą się od 24 do 27 marca 2022 roku. Rekolekcje wygłosi Ksiądz Senior Stanisław Gańczorz.

Trwa w naszej parafii nawiedzenie obrazu Niepokalanego Serca NMP w naszych domach i rodzinach, które przygotowuje nas na przeżycie 100 lecia naszej parafii w 2023 roku. Zapraszam do zapisywania się w zakrystii w jakim terminie rodzina chce przyjąć obraz, aby przez wstawiennictwo Maryi spłynęła na rodzinę obfitość łaski Bożej.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: jak szczera modlitwa nieraz ratowała zagrożony pokój w sytuacjach podobnych do panującej obecnie na Ukrainie; o św. Ireneuszu, któremu papież nadał tytuł Doktora Kościoła.

Modlitwa na czas epidemii

Boże Ojcze, Stwórco świata, wszechmogący i miłosierny, który z miłości do nas posłałeś na świat swojego Syna jako lekarza dusz i ciał, spójrz na swoje dzieci, które w tym trudnym momencie niepewności i lęku w wielu regionach Europy i świata, zwracają się do Ciebie, szukając siły, zbawienia i pocieszenia. Uwolnij nas od chorób i strachu, ulecz naszych chorych, pociesz ich rodziny, daj mądrość rządzącym, energię i siłę lekarzom, pielęgniarkom i wolontariuszom, życie wieczne umarłym. Nie opuszczaj nas w chwili próby, ale uwolnij nas od wszelkiego zła.
O to Cię prosimy, który z Synem i Duchem Świętym żyjesz i królujesz na wieki. Amen.
Maryjo, Uzdrowicielko Chorych i Matko Nadziei, módl się za nami.

Parafialny Facebook

Facebook Pagelike Widget