Ogłoszenia parafialne – 5 listopada 2023

NIEDZIELA – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta na remont Kalwarii Piekarskiej, Bóg zapłać za ofiary.

ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI.
11:00 – Msza w intencji Ojczyzny.
16:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (spowiedź św.).

NIEDZIELA – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
przed kościołem zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

W zakrystii są do odbioru kartki z intencjami na grudzień 2023 roku.

Pobór podatku rolnego i od nieruchomości odbędzie się w nowej sołtysówce (ul. Ks. J. Pojdy 98 A) w dniu: 10.11.2023 (piątek) w godz. 17:00 – 19:00.

Panie z Koła Gospodyń zapraszają seniorów na II spotkanie w ramach programu „Danie Wspólnych Chwil” Fundacji Biedronki. Spotkanie odbędzie się 9 listopada w Sali OSP o godz. 14:00. Prosimy o zgłaszanie się pod numerem Tel.: 697 889 099.

Wybory powszechne sołtysa sołectwa Książenice odbędą się w niedzielę 12 listopada 2023 roku w lokalu wyborczym w Szkole Podstawowej w Książenicach w godz. 8:00 – 18:00.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: artykuł o parafiach polskich i zagranicznych, które zasłynęły największą liczbą powołań kapłańskich i zakonnych; artykuł o niedawno zmarłej Wandzie Półtawskiej, przyjaciółce Św. Jana Pawła II; o teologii na uniwersytetach.