Ogłoszenia parafialne – 5 grudnia 2021

NIEDZIELA – II NIEDZIELA ADWENTU
kolekta na potrzeby naszej parafii, Bóg zapłać za ofiary.
przed kościołem zbiórka na Fundusz Pomoc Kościołowi na Wschodzie.

WTOREK
na Mszy św. roratniej poświęcenie medalików dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

ŚRODA – UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP
Msze św. o godz. 8:00, 16:30, 18:00.

18:00 – spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

16:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (spowiedź św.).

NIEDZIELA – III NIEDZIELA ADWENTU
Niedziela Radości (Gaudete).

RORATY – poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek o godz. 17:00.

Msza św. ku czci św. Barbary w intencji górników przez Księdza Arcybiskupa będzie sprawowana w niedzielę 5 grudnia o godz. 13:00 w katedrze Chrystusa Króla – transmisja przez Telewizję Polonia, TVP 3 Katowice i Radio eM.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY – w tyle kościoła można zakupić świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom (Caritas), opłatki, kalendarze, kartki świąteczne i inne dewocjonalia.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: adwentowa szkoła modlitwy; rekolekcyjna medytacja o oczekiwaniu na Mesjasza; Mały Brat – Karol de Foucauld, który chciał żyć jak Chrystus – wkrótce ma zostać kanonizowany.