Ogłoszenia parafialne – 4 czerwca 2023

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta na Wydział Teologiczny UŚ w Katowicach, Bóg zapłać za ofiary.
17:00 – Przedstawienie – „Świadkowie Zmartwychwstania”.

CZWARTEK – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA
8:00 – Msza św. w intencji parafian.
po Mszy PROCESJA BOŻEGO CIAŁA (ul. Ks. J. Pojdy w kierunku Kamienia).

17:30 – Nabożeństwo i procesja eucharystyczna.
dyspensa biskupa od obowiązku wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

17:30 – Nabożeństwo i procesja eucharystyczna.

NIEDZIELA – X NIEDZIELA ZWYKŁA
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta na potrzeby naszego kościoła.
15:30 – Nabożeństwo i procesja eucharystyczna.

W zakrystii można odbierać kartki z intencjami na lipiec 2023 roku.

Osoby, które zamówiły medal okolicznościowy mogą zgłaszać się w zakrystii po odbiór medalu.

W OSP w Książenicach przy ul. Klimka 13 w dniu 9 czerwca br. (piątek) od godz. 12:00 do 16:00 odbędzie się akcja „Oznakuj swój pojazd” – chodzi o rowery i hulajnogi elektryczne. Wszyscy chętni proszeni są o zapoznanie się z „Regulaminem znakowania pojazdów” dostępnym na stronie www.czerwionka-leszczyny.com.pl lub na miejscu znakowania.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: artykuł ostanie wiedzy historycznej Polaków; abp. Georg Ganswein o życiu przy boku Benedykta XVI o opactwie Mont-Saint-Michel.

SZLIJAN Daniel, stan wolny, zam. Bełk
UCHEREK Martyna, stan wolny, zam. Książenice