Ogłoszenia parafialne – 3 stycznia 2021

NIEDZIELA – II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM
kolekta na potrzeby naszej parafii, Bóg zapłać za złożone ofiary.

PONIEDZIAŁEK
Nabożeństwo Kolędowe: godz. 17:45 – ul. Za Torem i Wolności.

WTOREK
Nabożeństwo Kolędowe: godz. 17:45 – ul. Smołki, Leszcze, Ogrodowa.

ŚRODA – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO TRZECH KRÓLI
kolekta na potrzeby misji.
15:00 – JASEŁKA.

CZWARTEK
Nabożeństwo Kolędowe: godz. 17:45 – ul. Spadkowa, Kościelna, Konwaliowa

PIĄTEK
Nabożeństwo Kolędowe: godz. 17:45 – ul. Zielona.
18:20 – Godzina Uwielbienia.

SOBOTA
16:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (spowiedź św.).

NIEDZIELA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO
kolekta na potrzeby naszego kościoła.

W zakrystii można odbierać intencji na luty 2021 roku.

Podziękowanie: z całego serca dziękuję wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniu naszej świątyni i obejścia na Święta Bożego Narodzenia, szczególnie dziękuję Panu Romanowi Piedzie z pomocnikami za przygotowanie i ustawienie stajenki i ustrojenie choinek, Bóg zapłać również wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom. Niech Boża Dziecina udziela wszelkiego błogosławieństwa.

W zakrystii można składać intencje na II kwartał 2021 roku (kwiecień, maj, czerwiec).

Dnia 6 stycznia obchodzimy Dies Episkopi – modlimy się za ks. abp Wiktora Skworca oraz ks. bp Marka Szkudło i ks. bp Adama Wodarczyka w rocznicę sakry biskupiej. W tym dniu w katedrze Chrystusa Króla w Katowicach o godz. 12:00 Msza św.

Modlitwa na czas epidemii

Boże Ojcze, Stwórco świata, wszechmogący i miłosierny, który z miłości do nas posłałeś na świat swojego Syna jako lekarza dusz i ciał, spójrz na swoje dzieci, które w tym trudnym momencie niepewności i lęku w wielu regionach Europy i świata, zwracają się do Ciebie, szukając siły, zbawienia i pocieszenia. Uwolnij nas od chorób i strachu, ulecz naszych chorych, pociesz ich rodziny, daj mądrość rządzącym, energię i siłę lekarzom, pielęgniarkom i wolontariuszom, życie wieczne umarłym. Nie opuszczaj nas w chwili próby, ale uwolnij nas od wszelkiego zła.
O to Cię prosimy, który z Synem i Duchem Świętym żyjesz i królujesz na wieki. Amen.
Maryjo, Uzdrowicielko Chorych i Matko Nadziei, módl się za nami.

Parafialny Facebook

Facebook Pagelike Widget