Ogłoszenia parafialne – 3 kwietnia 2022

NIEDZIELA – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
kolekta na potrzeby naszej parafii, Bóg zapłać za złożone ofiary.
15:00 – Misterium Męki Pańskiej.

po Mszy św. modlitwy III Zakonu św. Franciszka.

17:15 – DROGA KRZYŻOWA.
18:45 – spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

8:00 – pierwsza spowiedź dzieci komunijnych grupa I.
8:30 – pierwsza spowiedź dzieci komunijnych grupa II.
9:00 – pierwsza spowiedź dzieci komunijnych grupa III

NIEDZIELA – NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ
na każdej Mszy św. poświęcenie palm.
15:15 – GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym.

W zakrystii można odbierać kartki z intencjami na maj 2022 roku.

Codziennie w naszym kościele, w intencji o pokój na Ukrainie odmawiamy Różaniec. Modlitwa rozpoczyna się godzinę przed Mszą św (w piątek godzinę przed Drogą Krzyżową). W niedzielę natomiast o 7:15 udmawiamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu.

Misterium Niedzieli Palmowej odbędzie się 10 kwietnia o godz. 930 na kalwaryjskim wzgórzu w Piekaracha Śląskich.

„Paschaliki” – świece wielkanocnego Dzieła Caritas można nabyć w cenie 8 zł.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: artykuł o sanktuarium na trudne czasy, czyli sanktuarium św. Michała Archanioła w Monte Sant`Angelo; wielkopostny odcinek rekolekcyjny o nieumiarkowaniu w jedzeniu i piciu.

Szczepienie psów przeciw wściekliźnie odbędzie się w piątek 8.04.2022 r. – 14:30 ul. Za Torem, 14:45 ul. Powstańców 46, 15:00 ul. Ks. Pojdy, 15:30 ul. Łąkowa, 16:00 ul. Klimka obok straży.

I. BOŁDA Jakub, stan wolny, zam. Mikołów
SZYMURA Aleksandra, stan wolny, zam. Książenice