Ogłoszenia parafialne – 26 listopada 2023

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta na potrzeby archidiecezji, Bóg zapłać za złożone ofiary.

ŚRODA
16:00 – spowiedź św.

CZWARTEK
16:00 – spowiedź św.
ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO ANDRZEJA, Apostoła

PIĄTEK – I piątek miesiąca
po Mszy o godz. 7:00 – Nabożeństwo do Serca Jezusowego.
17:00 – spowiedź św.
18:45 – Godzina Uwielbienia.

SOBOTA – I sobota miesiąca
po Mszy o godz. 7:00 – Nabożeństwo do Serca Maryi.
8:00 – zbiórka ministrantów.
9:00 – spotkanie Dzieci Maryi.
16:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (spowiedź św.).

NIEDZIELA – I NIEDZIELA ADWENTU
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
Niedziela Trzeźwości.
kolekta na potrzeby naszej parafii.

Różaniec o pokój na świecie, na Ukrainie, W Ziemi Św. i o powołania kapłańskie: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, sobota o godz. 16:30, piątek o godz. 17:30.

Peregrynacja obrazu Niepokalanego Serca NMP – w naszej parafii od grudnia 2021 roku odbywa się nawiedzenia obrazu Serca Maryi. Niestety jak dotąd obraz został przyjęty tylko w 123 domach, a domów jest ponad 600. Zachęcam więc do przyjęcia obrazu, by dobrze przeżyć stulecie naszej parafii oraz ożywić życie modlitewne w rodzinach. Na konkretny termin zapisać się można w zakrystii.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: o tym, co łączy, a co różni Kościoły katolicki i prawosławny; o owocach przyjęcia Jezusa Chrystusa jako Zbawiciela i Pana naszego życia; kalendarz ścienny na 2024 rok

Modlitwa na czas epidemii

Boże Ojcze, Stwórco świata, wszechmogący i miłosierny, który z miłości do nas posłałeś na świat swojego Syna jako lekarza dusz i ciał, spójrz na swoje dzieci, które w tym trudnym momencie niepewności i lęku w wielu regionach Europy i świata, zwracają się do Ciebie, szukając siły, zbawienia i pocieszenia. Uwolnij nas od chorób i strachu, ulecz naszych chorych, pociesz ich rodziny, daj mądrość rządzącym, energię i siłę lekarzom, pielęgniarkom i wolontariuszom, życie wieczne umarłym. Nie opuszczaj nas w chwili próby, ale uwolnij nas od wszelkiego zła.
O to Cię prosimy, który z Synem i Duchem Świętym żyjesz i królujesz na wieki. Amen.
Maryjo, Uzdrowicielko Chorych i Matko Nadziei, módl się za nami.

Parafialny Facebook

Facebook Pagelike Widget