Ogłoszenia parafialne – 25 czerwca 2023

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA NIEPOKALNEGO SERCA NMP
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta specjalna odpustowa, Bóg zapłać za ofiary.
11:00 – SUMA ODPUSTOWA – witamy dyrektora Opactwa w Rudach ks. Piotra Kwaśnioka, który wygłosi Słowo Boże.
15:30 – Nieszpory Odpustowe.

CZWARTEK – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA
Msze św. o godz. 8:00, 16:30 i 18:00.
kolekta na potrzeby Stolicy Apostolskiej (świętopietrze).

17:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (spowiedź św.).

NIEDZIELA – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.

W zakrystii można odbierać kartki z intencjami na sierpień 2023 roku.

Różaniec o pokój na świecie, za Ukrainę i o powołania kapłańskie – poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek, sobota o godz. 17:30, w środę o godz. 16:30.

W zakrystii można składać kartki z intencjami na IV kwartał 2023 roku (październik, listopad, grudzień).

Kolejna partia medali jubileuszowych jest do odbioru w zakrystii. Można jeszcze składać zamówienia na te pamiątkowe medale.

Bezpłatne komputerowe badanie wzroku odbędzie się w Ośrodku Zdrowia w Książenicach (ul. Ks. Pojdy 98A) dnia 5.07.2023 r. od godz. 12:30 – 14:00. Rejestracja pod numerem Tel.: 32 / 431 29 20.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: refleksje o Bogu Ojcu; abp Adrian Galbas o Tyn, co go zachwyca i niepokoi w Kościele; Śniardwy – polskie naj.

PIETRECZEK Łukasz, stan wolny, zam. Książenice
DZIWISZ Patrycja, stan wolny, zam. Marklowice