Ogłoszenia parafialne – 24 stycznia 2021

NIEDZIELA – III NIEDZIELA ZWYKŁA
kolekta na potrzeby archidiecezji, Bóg zapłać za złożone ofiary.
Niedziela Słowa Bożego.

Nabożeństwo Kolędowe: godz. 17:45 – ul. Ks. J. Pojdy 2 – 64.

Nabożeństwo Kolędowe: godz. 17:45 – ul. Ks. J. Pojdy 1 – 59.

Nabożeństwo Kolędowe: godz. 17:45 – ul. Ks. J. Pojdy 63 – 109.

Nabożeństwo Kolędowe: godz. 17:45 – ul. Ks. J. Pojdy 111 – 177, 185, 210 – 214.

16:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (spowiedź św.).

NIEDZIELA – IV NIEDZIELA ZWYKŁA
kolekta specjalna na wymianę kostki brukowej wokół kościoła.

W zakrystii przez najbliższy miesiąc można opłacać miejsca w ławkach (10 zł na rok).

Zachęcam do włączenia się do Rodziny Żywego Różańca Świętego, aby oplatać modlitwą sprawy świata, Kościoła, naszej parafii, aby wypraszać Boży pokój i błogosławieństwo. Proszę o uzupełnienie miejsc w różach różańcowych lub utworzenie nowych (składka 10 zł na rok).

Rok 2021 jest rokiem Świętego Józefa. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach do Przeczystego Serca Świętego Józefa w pierwsze środy miesiąca (po pierwszym piątku i pierwszej sobocie). Warunki Nabożeństw, modlitwy, rozważania i inne informacje będą dostępne w naszym kościele na stoliku pod chórem.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: o św. Franciszku Salezym, który zrozumiał znaczenie prasy, zanim ktokolwiek o mediach słyszał; jak dzieci i młodzież przeżywają czas zdalnego nauczania i jakie mogą być efekty w przyszłości; dlaczego Kościół rozmawia z przedstawicielami religii pozachrześcijańskich.

„Mały Gość Niedzielny” – dodatek specjalny – podstawka pod smartfona; jak wygląda życie współczesnych pustelników?; o królewskiej grze w szachy.