Ogłoszenia parafialne – 24 października 2021

NIEDZIELA – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA
Niedziela Misyjna.
kolekta na cele misyjne, Bóg zapłać za złożone ofiary.
16:45 – Nabożeństwo różańcowe.

WTOREK
18:45 – Krąg Biblijny – Film „Fatima – trzecia tajemnica” część druga, zapraszam do salki przy kościele.

8:00 – ODWIEDZINY CHORYCH (strona wschodnia).
Nieczynna kancelaria.

8:00 – ODWIEDZINY CHORYCH (strona zachodnia).

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO
15:30 – Nabożeństwo różańcowe.
Nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie o godz. 17:30

W zakrystii można odbierać kartki z intencjami na listopad 2021 roku.

Tydzień Misyjny pod hasłem „Spotkaliśmy JEZUSA więc głosimy” – pamiętajmy w naszych modlitwach o intencjach misyjnych i misjonarzach.

W zakrystii można składać kartki z intencjami na I kwartał 2022 roku (styczeń, luty, marzec).
Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: przypomnienie postaci Jana Pawła I, którego beatyfikację zaplanowano na przyszły rok; artykuł, który pomaga lepiej zrozumieć liturgię i wyjaśnia, czym różni się ona od zwykłej modlitwy.

„Mały Gość Niedzielny” – komiks opowiadający poruszającą historię życia ks. Jana Machy oraz wiele ciekawostek
Najważniejsze informacje na temat ks. Jana Machy i uroczystości beatyfikacyjnej są dostępne na stronie internetowej: janmacha.gosc.pl.

W dniach od 25 do 29 października wizyta do progów apostolskich biskupów naszej archidiecezji – to wyraz jedności i braterstwa z następcą św. Piotra.