Ogłoszenia parafialne – 24 lipca 2022

NIEDZIELA – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
kolekta na remont krypty katedry w Katowicach, Bóg zapłać za ofiary.
Z okazji św. Krzysztofa po każdej Mszy św. modlitwa za kierowców i poświęcenie pojazdów.

ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA, Apostoła.

WTOREK – Wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP
18:00 – Msza w intencji matek, wdów, babć, dziadków i osób starszych naszej parafii.

Msza szkolna wakacyjna, zapraszam dzieci.

8:00 – ODWIEDZINY CHORYCH (strona wschodnia).
Nieczynna kancelaria parafialna.

8:00 – ODWIEDZINY CHORYCH (strona zachodnia).
17:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (spowiedź św.).

NIEDZIELA – XVIII NIEDZIELA AWYKŁA

W zakrystii można odbierać kartki z intencjami na wrzesień 2022 roku.

Zapisy na 77 Rybnicką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę – w zakrystii od poniedziałku do piątku godzinę przed Mszą św. lub rano od godz. 9:00 do 10:00. W niedzielę od 7:00 do 8:00 i od 15:00 do 16:00. W dniu pielgrzymki przy stoliku przed kościołem od 9:00. Msza św. na rozpoczęcie w naszym kościele będzie odprawiona w środę 3 sierpnia o godz. 11:00.

Wspólnota Trudnych Małżeństw SYCHAR zaprasza na niedzielę 7 sierpnia 2022 roku do kościoła św. Andrzeja Boboli w Leszczynach.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: rozmowa o tym, dlaczego tak trudno głosić Ewangelię młodzieży i jak to – mimo trudności – robić; duchowe i kulinarne smaki Górnego Śląska.

II. PODSTAWKA Patryk, stan wolny, zam. Książenice
JANIA Angelika, stan wolny, zam. Przegędza