Ogłoszenia parafialne – 23 sierpnia 2020

NIEDZIELA – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA
kolekta na potrzeby naszej parafii, Bóg zapłać za złożone ofiary.

ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA, Apostoła

UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ, głównej Patroni Polski.

Wspomnienie św. Moniki, matki św. Augustyna.

Wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.

Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
17:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (spowiedź św.).

NIEDZIELA – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
10:30 – MSZA DOŻYNKOWA – dziękczynienie za tegoroczne zbiory.
(do piątku 28 sierpnia można dar do dekoracji kościoła ).

Zachęcam do czytania prasy katolickiej – „Gość Niedzielny”, „Różaniec”, „Głos Ojca Pio”, „Miłujcie się” i inne.

W niedzielę 23 sierpnia br. będzie można wesprzeć chrześcijan mieszkających w Ziemi Świętej poprzez zakupienie różańców wykonanych z drzewa oliwnego.

Na stoliku z tyłu kościoła są do zakupienia książki – „Oczami Jezusa”, „Świadectwo”, „Modlitwa, ofiara, pokuta”, „Jezus mówi do ciebie”, „Chodzić w Duchu Świętym”, „Do kapłanów umiłowanych synów Matki Bożej” i inne.