Ogłoszenia parafialne – 22 stycznia 2023

NIEDZIELA – III NIEDZIELA ZWYKŁA
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta na potrzeby naszej parafii, Bóg zapłać za ofiary.
14:00 – Spotkanie Opłatkowe III Zakonu św. Franciszka z Asyżu.
Niedziela Słowa Bożego.

PONIEDZIAŁEK
17:45 – Nabożeństwo Kolędowe – ul. Ks. J. Pojdy 72 – 124.

WTOREK
17:45 – Nabożeństwo Kolędowe – ul. Ks. J. Pojdy 2 – 64.

ŚRODA
17:45 – Nabożeństwo Kolędowe – ul. Nad Potokiem.
po południu kancelaria czynna od godz. 1830 – 1930.

PIĄTEK
8:00 – ODWIEDZINY CHORYCH (strona wschodnia).
nieczynna kancelaria parafialna.

SOBOTA
8:00 – ODWIEDZINY CHORYCH (strona zachodnia).
16:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (spowiedź św.).

NIEDZIELA – IV NIEDZIELA ZWYKŁA
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta na potrzeby naszej parafii.

Różaniec o pokój na świecie, za Ukrainę i o powołania kapłańskie – od poniedziałku do soboty o godz. 16:30.

W zakrystii do 12 lutego można opłacać miejsca w ławkach (10 zł na rok).

Zachęcam do włączenia się do Rodziny Żywego Różańca Świętego, aby oplatać modlitwą sprawy świata, Kościoła, i parafii. Proszę o uzupełnienie wolnych miejsc w różach różańcowych lub utworzenie nowych (składka na rok 10 zł).

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: artykuł wyjaśniający biblijne wzmianki o nawróceniu św. Pawła; o Helenie Kmieć kandydatce na ołtarze; o największej podziemnej kaplicy; kara śmierci a świętość życia.

„Mały Gość Niedzielny” – co zmarły papież Benedykt XVI powiedział dzieciom i ministrantom; o psach lawinowych, czyli o ratownikach na czterech
łapach.

Modlitwa na czas epidemii

Boże Ojcze, Stwórco świata, wszechmogący i miłosierny, który z miłości do nas posłałeś na świat swojego Syna jako lekarza dusz i ciał, spójrz na swoje dzieci, które w tym trudnym momencie niepewności i lęku w wielu regionach Europy i świata, zwracają się do Ciebie, szukając siły, zbawienia i pocieszenia. Uwolnij nas od chorób i strachu, ulecz naszych chorych, pociesz ich rodziny, daj mądrość rządzącym, energię i siłę lekarzom, pielęgniarkom i wolontariuszom, życie wieczne umarłym. Nie opuszczaj nas w chwili próby, ale uwolnij nas od wszelkiego zła.
O to Cię prosimy, który z Synem i Duchem Świętym żyjesz i królujesz na wieki. Amen.
Maryjo, Uzdrowicielko Chorych i Matko Nadziei, módl się za nami.

Parafialny Facebook

Facebook Pagelike Widget