Ogłoszenia parafialne – 21 maja 2023

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta specjalna na remont kaplicy i przebudowę ubikacji, Bóg zapłać za ofiary.
10:30 – I KOMUNIA ŚWIĘTA (rezerwacja ławek).
15:00 – Nabożeństwo dziękczynne dzieci komunijnych.

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie św. Rity z Cascia
15:00 – Msza w intencji rodziców dzieci komunijnych.

8:00 – ODWIEDZINY CHORYCH (strona wschodnia).
nieczynna kancelaria parafialna.
17:30 – Nabożeństwo majowe w intencji matek.

8:00 – ODWIEDZINY CHORYCH (strona zachodnia).

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta na potrzeby archidiecezji.
16:00 – ROCZNICA I KOMUNII ŚW.

Nabożeństwa majowe – w dni powszednie o godz. 17:30 w niedzielę o godz. 15:30.

Składam serdeczne Bóg zapłać firmie „Luxstal” z ul. Klimka 74 za ofiarowany materiał i wykonaną pracę umocnienia i naprawy gzymsów i parapetów na kościele. Niech Bóg wynagrodzi swym błogosławieństwem.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: artykuł o wniebowstąpieniu Pańskim; o ważności rodziny; o sztuce sakralnej.

Mały Gość Niedzielny” – o pierwszych sobotach miesiąca; dodatek – „Dla Polski – Patroni roku 2023; o przemocy w sieci – jak strzec się oszustów.

MAZUR JAN, stan wolny, zam. Książenice
BAJEK Agnieszka, stan wolny, zam. Książenice