Ogłoszenia parafialne – 20 sierpnia 2023

NIEDZIELA – XX NIEDZIELA ZWYKŁA
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta na specjalna na remont kaplicy i przebudowę ubikacji, Bóg zapłać za ofiary.
Pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Matki Boskiej Piekarskiej.

WTOREK – Wspomnienie NMP Królowej
18:00 – Msza w intencji czcicieli św. Rity.

CZWARTEK – ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA, Apostoła
17:00 – Msza szkolna wakacyjna, zapraszam dzieci.

UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ.

NIEDZIELA – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta na potrzeby archidiecezji.
10:30 – MSZA DOŻYNKOWA.
prosimy o przyniesienie kwiatów i płodów rolnych do udekorowania kościoła do dnia 25 sierpnia (piątek) wieczorem.
jeszcze raz zachęcam do zgłaszania u Pana Sołtysa udziału w korowodzie dożynkowym.

Różaniec o pokój na świeci, za Ukrainę i o powołania kapłańskie – poniedziałek, wtorek, piątek, sobota godz. 17:30, środa, czwartek o godz. 16:30.

W tym tygodniu będzie nieczynna kancelaria parafialna.

ODWIEDZINY CHORYCH – w poniedziałek 28 sierpnia i we wtorek 29 sierpnia od godz. 8:00.

Zachęcam do zapisywania się do Chóru „Vox Cordis” – zapisy przyjmuje Pan Dyrygent Andrzej Podorski.

Zbiórka elektrośmieci odbędzie się w Książenicach 13 września 2023 roku do godz. 15:00.

W niedzielę 20 sierpnia o godz. 17:00 mecz na boisku w Książenicach pomiędzy Unią Książenice a KS Szczerbice – organizatorzy zapraszają.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: „Produkt katolicko podobny” – o tym dlaczego wielu ludzi wierzy fałszywym przewodnikom duchowym; jak pokonać małżeński kryzys.

Beniamin KUWACZKA, stan wolny, zam. Rybnik Alicja ARENDT, stan wolny, zam. Rybnik