Ogłoszenia parafialne – 20 marca 2022

NIEDZIELA – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
kolekta na potrzeby archidiecezji, Bóg zapłać za ofiary.
przed kościołem zbiórka na Fundusz Misyjny Ad Gentes.
15:15 – GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym.

17:00 – Msza w intencji czcicieli św. Rity.

Początek parafialnych rekolekcji wielkopostnych, które wygłosi ks. prałat Stanisław Gańczorz.

UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO
Dzień Świętości Życia – modlimy się za dzieci poczęte, a nienarodzone.
17:15 – DROGA KRZYŻOWA.

9:00 – Msza w intencji chorych z udzielaniem sakramentu chorych.
po Mszy ODWIEDZINY CHORYCH w domach.

NIEDZIELA – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
Niedziela Radości (Laetare).
kolekta specjalna na remont ubikacji i kaplicy przedpogrzebowej.
15:15 – GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym.

W zakrystii są do odbioru kartki z intencjami na kwiecień 2022 roku.

„Paschaliki” – świece wielkanocnego dzieła Caritas można nabyć w cenie 8 zł.

„Dzień Otwarty” w Wyższym Śląskim Seminariumm Duchownym w Katowicach odbędzie się w sobotę 2 kwietnia 2022 roku od godz. 9:00 (Rejestracja uczestników od godz. 8:30) – zapraszamy młodzież męską od 15 roku życia. Zapisy trwają do niedzieli 27 marca pod numerem telefonu 519 546 150 lub przez fanpage https://www.facebook.com/jeremiaszwssd”

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: o grzechu nieczystości; rozmowa o niezawinionym cierpieniu – dlaczego Pan Bóg dopuszcza, aby ginęli niewinni ludzie.

„Mały Gość Niedzielny” – o św. Michale Archaniele; konkurs wielkopostny.

„Gość Extra” poświęcony wyjątkowemu świętemu Ojcu Pio. (cena 10 zł).

W niedzielę 20 marca o godz. 1500 na boisku w Książenicach mecz piłkarski Unii Książenice ze Spójną Landek.

II. SZYMAŁA Piotr, stan wolny, zam. Książenice
FERNUFKA Patrycja, stan wolny, zam. Radlin