Ogłoszenia parafialne – 2 stycznia 2022

NIEDZIELA – II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM
kolekta na potrzeby naszej parafii, Bóg zapłać za ofiary.

PONIEDZIAŁEK
17:40 – Nabożeństwo Kolędowe – ul. Ks. J. Pojdy 63 – 109.

WTOREK
17:40 – Nabożeństwo Kolędowe – ul. Ks. J. Pojdy 111 – 185, 210 – 214.

CZWARTEK – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – TRZECH KRÓLI
kolekta na potrzeby misji.

PIĄTEK – I piątek miesiąca
po Mszy o godz. 7:00 – Nabożeństwo do Serca Jezusowego.
17:00 – spowiedź św.
18:45 – Godzina Uwielbienia.

SOBOTA – I sobota miesiąca
po Mszy o godz. 7:00 – Nabożeństwo do Serca Maryi.
16:00 – spowiedź św.
17:45 – Nabożeństwo Kolędowe – ul. Nad Potokiem.

NIEDZIELA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO
kolekta na potrzeby archidiecezji.

Zapraszam na Nabożeństwa Kolędowe, aby wypraszać potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla domów i rodzin. Jeżeli komuś nie odpowiada wyznaczony termin może przyjść z mieszkańcami innej ulicy. Proszę o przyniesienie wody do poświęcenia.

Podziękowanie: składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do dekoracji naszej świątyni na Uroczystość Bożego Narodzenia – za przygotowanie i postawienie stajenki betlejemskiej Panu Romanowi Piedzie i wszystkim, którzy budowali szopkę, a także wszystkim, którzy stroili choinki i kościół. Bóg zapłać również wszystkim ofiarodawcom choinek, ozdób, i dekoracji świątecznych: szczególnie Pani Kwiotek. Niech Boża Dziecina obficie obdarzy swym błogosławieństwem.

W zakrystii można składać kartki z intencjami na II kwartał 2022 roku (kwiecień, maj, czerwiec).

Polskie Betlejem w Rybniku – 15 stycznia 20022 roku o godz. 17:00 Kampus, ul Rudzka. Wystąpią Marek Piekarczyk, Maciej Balcer, Marcin Styczeń, Bartas Szymoniak, Arkadio, Magda Anioł, Gabriela Gąsior, Viola Brzezińska i inni.

Modlitwa na czas epidemii

Boże Ojcze, Stwórco świata, wszechmogący i miłosierny, który z miłości do nas posłałeś na świat swojego Syna jako lekarza dusz i ciał, spójrz na swoje dzieci, które w tym trudnym momencie niepewności i lęku w wielu regionach Europy i świata, zwracają się do Ciebie, szukając siły, zbawienia i pocieszenia. Uwolnij nas od chorób i strachu, ulecz naszych chorych, pociesz ich rodziny, daj mądrość rządzącym, energię i siłę lekarzom, pielęgniarkom i wolontariuszom, życie wieczne umarłym. Nie opuszczaj nas w chwili próby, ale uwolnij nas od wszelkiego zła.
O to Cię prosimy, który z Synem i Duchem Świętym żyjesz i królujesz na wieki. Amen.
Maryjo, Uzdrowicielko Chorych i Matko Nadziei, módl się za nami.

Parafialny Facebook

Facebook Pagelike Widget