Ogłoszenia parafialne – 2 maja 2021

NIEDZIELA – V NIEDZIELA WIELKANOCNA
kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach,

PONIEDZIAŁEK – UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI
kolekta na potrzeby naszej parafii, Bóg zapłać z złożone ofiary.
Msze jak w każdą niedzielę.

PIĄTEK – I piątek miesiąca
po Mszy o godz. 7:00 – Nabożeństwo do Serca Jezusowego.
18:45 – Godzina Uwielbienia – zapraszam szczególnie rodziców dzieci komunijnych, aby duchowo przygotować się na uroczystość I Komunii św. swoich dzieci.

SOBOTA – UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA, Biskupa i Męczennika
po Mszy o godz. 7:00 – Nabożeństwo do Serca Maryi.

NIEDZIELA – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
kolekta na potrzeby naszego kościoła.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: dlaczego św. Józef został patronem robotników?; do czego prowadzi widoczne na ulicach czy w mediach społecznościowych zastępowanie kultury solidarności kulturą gniewu.

Nabożeństwa majowe: w dni powszednie o godz. 17:30 w niedziele o godz. 15:30.
Świętowanie Jubileuszy Małżeńskich w niedzielę 23 maja br. o godz. 11:30 w bazylice św. Antoniego w Rybniku – zapisy na stronie internetowej lub telefonicznie: 519 546 196.

„Mały Gość Niedzielny” , „Gość Extra” – o św. Józefie z okazji roku poświęconego opiekunowi Jezusa.

II. ZAJDA Łukasz, stan wolny, zam. Książenice
KRAWIECZEK Marta, stan wolny, zam. Rybnik Kamień