Ogłoszenia parafialne – 19 marca 2023

NIEDZIELA – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
Niedziela Radości (Laetare).
kolekta na remont kaplicy i ubikacji, Bóg zapłać za ofiary.
15:15 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, Oblubieńca NMP.

17:00 – Msza szkolna, zapraszam wszystkie dzieci.

17:45 – DROGA KRZYŻOWA.

UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO.
Dzień Świętości Życia – modlimy się za dzieci poczęte, a nienarodzone.
16:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (spowiedź św.).

NIEDZIELA – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
15:15 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

Różaniec o pokój na świeci, za Ukrainę i o powołania kapłańskie – od poniedziałku do soboty o godz. 16:30.

Paschaliki – Wielkanocne Dzieło Caritas można kupić w zakrystii (8 zł).

Zaproszenie – już po raz czwarty w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Przegędzy jest organizowana Ekstremalna Droga Krzyżowa. W tym roku odbędzie się 24 marca i rozpocznie się Mszą św. o godz. 20:00. Następnie wyruszymy na wybrane trasy drogi krzyżowej. Wytyczonych zostało 6 tras od 30 do 50 km. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej edk.org.pl

ODWIEDZINY CHORYCH w piątek 31 marca (strona wschodnia) i w sobotę 1 kwietnia (strona zachodnia) – od godz. 8:00.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: fałsz i manipulacja pod adresem św. Jana Pawła II; uczynek miłosierdzia – strapionych pocieszać.

Mały Gość Niedzielny” – druga część miarki na Wielki Post.

GITNER Kamil, stan wolny, zam. Książenic
SZEREMETA Anna, stan wolny, zam. Biskupice