Ogłoszenia parafialne – 19 lutego 2023

NIEDZIELA – VII NIEDZIELA ZWYKŁA
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta specjalna na remont kaplicy i ubikacji, Bóg zapłać za ofiary.

ŚRODA – ŚRODA POPIELCOWA
Początek rekolekcji wielkopostnych – Temat: Krzyż Święty – Droga do Wiary, Przebaczenia i Bożej Mądrości.
na każdej Mszy św. obrzęd posypania głów popiołem.
kolekta jako Jałmużna Postna.
19:00 – Nauka stanowa dla mężczyzn.

17:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu.
19:00 – Nauka stanowa dla kobiet.

16:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu.
17:15 – DROGA KRZYŻOWA.
19:00 – Nauka stanowa dla młodzieży.

9:00 – Msza dla chorych z udzielaniem sakramentu chorych
po Mszy odwiedziny chorych w domach.
16:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu.

NIEDZIELA – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta na pomoc w pracy duszpasterskiej Ojca Romualda OFM
15:15 – GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym.

Spowiedź św. w czasie rekolekcji przed Mszami świętymi oraz w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu.

Różaniec o pokój na świecie, za Ukrainę i o powołania kapłańskie – poniedziałek i wtorek o godz. 16:30.

W czasie rekolekcji nieczynna kancelaria parafialna.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: skąd się wziął i jaką treść kryje w zwyczaj posypywania głów popiołem; jak poszczono w czasach Jezusa.

Mały Gość Niedzielny” – wielkopostna miarka; rycerze św. Floriana; ciekawostki przyrodnicze.