Ogłoszenia parafialne – 19 lipca 2020

NIEDZIELA – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
kolekta specjalna na wymianę kostki brukowej wokół naszego kościoła, Bóg zapłać za złożone ofiary.

ŚWIĘTO ŚW. MARII MAGDALENY.

ŚWIĘTO ŚW. BRYGIDY, patronki Europy.

Wspomnienie św. Kingi.

ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA, Apostoła.

NIEDZIELA – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców – po Mszach modlitwa za kierowców i poświęcenie pojazdów.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: O Górze Karmel, na którą można wejść nie tylko fizycznie; wspomnienie o Ennio Morricone niedawno zmarłym muzyku i kompozytorze; cuda matki Speranzy, o której św. Jan Paweł II powiedział, że jej serce żyło w niebie, ale stopy miała na ziemi.

II. OGRODNIK Radosław, stan wolny, zam. Książenice
GORYCZKA Anna, stan wolny, zam. Kraków