Ogłoszenia parafialne – 18 kwietnia 2021

NIEDZIELA – III NIEDZIELA WIELKANOCNA
Niedziela Biblijna.
kolekta specjalna na wymianę kostki brukowej wokół naszej świątyni, Bóg zapłać za złożone ofiary.

17:00 – Msza w intencji czcicieli św. Rity.

UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA, Biskupa i Męczennika , głównego Patrona Polski.

17:15 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (spowiedź św.).

NIEDZIELA – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
Niedziela Dobrego Pasterza.
Światowy Dzień Modlitw o Powołania.

W zakrystii są do odbioru kartki z intencjami na maj 2021 roku.

Modlitwa za zdających egzaminy – „Maturzysto: nie pękaj!” – Msza św. w intencji maturzystów w niedzielę 25 kwietnia 2021 roku o godz. 12:00 w Archikatedrze Chrystusa Króla zostanie odprawiona przez Księdza Biskupa Adama Wodarczyka.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: rozmowa z ks. Krzysztofem Wonsem dyrektorem Centrum Formacji Duchowej w Krakowie z okazji Tygodnia Biblijnego; o realizowanym w Polsce, a wyjątkowym w skali światowej projekcie rehabilitacji osób, które przeszły COVID-19.

„Gość – Extra” – wyjątkowe wydania „Gościa Niedzielnego” z okazji roku św. Józefa – „CIEŃ OJCA” o tym szczególnym świętym potężnym patronie.

II. SOBIK Patryk, stan wolny, zam. Jankowice Rybnickie
RADZIEJ Klaudia, stan wolny, zam. Książenice