Ogłoszenia parafialne – 18 grudnia 2022

NIEDZIELA – IV NIEDZIELA ADWENTU
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta na potrzeby naszej parafii, Bóg zapłać za ofiary.
15:00 – Adwentowe czuwanie.

8:00 – ODWIEDZINY CHORYCH (strona wschodnia).

8:00 – ODWIEDZINY CHORYCH (strona zachodnia).
kancelaria nieczynna.

15:00 – 17:00 i 17:45 – 19:00 – spowiedź św.

7:00 – 10:00, 15:00 – 17:00 i 17:45 – 19:00 – spowiedź św.
nieczynna kancelaria parafialna.

SOBOTA – Wigilia Narodzenia Pańskiego
7:00 – 8:00, 8:30 – 11:00 i 12:00 – 14:00 – spowiedź św.

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO
24:00 – PASTERKA (kolekta na Fundusz Obrony Życia).
16:00 – NIESZPORY KOLĘDOWE.

RORATY – poniedziałek, wtorek, środa o godz. 17:00.

Różaniec o pokój na świecie, za Ukrainę i o powołania kapłańskie – poniedziałek, wtorek środa, czwartek, piątek o godz. 16:30.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY – pod chórem można zaopatrzyć się w opłatki, świece Caritasu, kartki świąteczne, książki, dewocjonalia.

Rodzinny koncert ewangelizacyjny „Betlejem w Spodku” odbędzie się w czwartek 29 grudnia br. o godz. 19:00 w hali Spodka w Katowicach. Bilety pod linkiem: betlejemwpolsce.pl

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: dodatek – modlitwa przed wieczerzą Wigilijną; na czym polega grzech pierworodny; o modlitwie, która pozwala zobaczyć Boga; o Betlejem w Sztramberku.

Mały Gość Niedzielny” – aniołki do samodzielnego złożenia; jak powstają opłatki; Gavi – pomocnik reprezentacji Hiszpanii – złoty chłopiec