Ogłoszenia parafialne – 17 października 2021

NIEDZIELA – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
kolekta specjalna na dokończenie inwestycji wymiany kostki brukowej wokół naszego kościoła, Bóg zapłać za złożone ofiary.
przed kościołem zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
15:30 – Nabożeństwo różańcowe.

17:30 – Nabożeństwo różańcowe poprowadzą dzieci w ramach akcji „milion dzieci modli się na Różańcu”.

WTOREK
18:45 – Krąg Biblijny – Film „Fatima – trzecia tajemnica” część pierwsza, zapraszam do salki przy kościele.

17:00 – Msza szkolna, zapraszam dzieci – Msza w intencji Pani Katechetki Doroty Wałach z okazji urodzin.

NIEDZIELA – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA
Niedziela Misyjna .
kolekta na pomoc misjonarzom. (na cele misyjne).
16:45 – Nabożeństwo różańcowe (wyjątkowo po Mszy św.).

Nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie o godz. 17:30.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: o świętych nauczycielach; świadectwo amerykańskiego dziennikarza, który z islamu nawrócił się na katolicyzm; wspomnienie o św. Maksymilianie Kolbe z okazji 50 rocznicy beatyfikacji.

Najważniejsze informacje na temat Ks. Jana Machy i uroczystości beatyfikacyjnej są dostępne na stronie internetowej: janmacha.gosc.pl

Z inicjatywy Stowarzyszenia Razem dla Książenic, przy współpracy z Sołtysem i Radą Sołecką na placu kościelnym stanęło książenickie serce do zbierania nakrętek. Tym samym dotychczasowa zbiórka w kościele i w szkole przeniesiona została do serc. Szczegółowe informacje na temat zbiórek można znaleźć na www.razemdlaksiazenic.pl. Serdecznie zachęcamy do zbierania, wrzucania i pomagania.

W niedzielę 17 października br. o godz. 15:00 na boisku w Książenicach, Unia podejmie zespół LKS Czaniec. Organizatorzy serdecznie zapraszają.