Ogłoszenia parafialne – 16 maja 2021

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
10:30 – I KOMUNIA ŚW. – grupa I.
12:00 – I KOMUNIA ŚW. – grupa II.
kolekta specjalna na wymianę kostki brukowej.

15:00 – Msza w intencji rodziców dzieci komunijnych.
16:00 – Msza w intencji rodziców dzieci komunijnych.

17:30 – Nabożeństwo majowe i modlitwa do Ducha św. – zapraszam młodzież, która ma przyjąć sakrament bierzmowania, świadków, rodziców.
po Mszy próba przed uroczystością bierzmowania.

16:00 – BIERZMOWANIE – grupa I.
18:00 – BIERZMOWANIE – grupa II.

20:15 – czuwanie modlitewne.
21:00 – Apel Jasnogórski.

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚW.
kolekta na potrzeby archidiecezji.

W zakrystii można odbierać kartki z intencjami na czerwiec 2021 roku.

Nabożeństwa majowe: w dni powszednie o godz. 17:30, w niedziele o godz. 15:30.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: o beatyfikacji Franciszka Jordana, założyciela salwatorianów; czy etyka w szkole powinna być obowiązkowa?

Pielgrzymka Do Matki Bożej Piekarskiej – w niedzielę 30 maja od godz. 830. Plan pielgrzymki na plakacie. Pielgrzymi będą zajmowali miejsca w oznaczonych kolorem sektorach – do 23 maja chętni proszeni są o zapisanie się w zakrystii. Otrzymają oni potem opaski oznaczone kolorem uprawniające do udziału w pielgrzymce.

Podziękowanie – z całego serca dziękuję z troskę o krzyże stojące w naszej parafii oraz o krzyż misyjny – dziękuję za ich odnowienie i dekorowanie kwiatami.

II. NOWOTNY Dawid, stan wolny, zam. Rybnik
DRZĘŹLA Sandra, stan wolny, zam. Książenice