Ogłoszenia parafialne – 15 sierpnia 2021

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP
kolekta specjalna na wymianę kostki brukowej wokół naszego kościoła, Bóg zapłać za złożone ofiary.
Błogosławieństwo ziół i kwiatów.

UROCZYSTOŚĆ ŚW. JACKA, głównego patrona archidiecezji i metropolii katowickiej.

17:00 – Msza szkolna wakacyjna, zapraszam dzieci.

17:30 – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

20:15 – czuwanie modlitewne.
21:00 – Apel Jasnogórski.

NIEDZIELA – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA
Pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Matki Boskiej Piekarskiej.
10:30 – Msza w intencji czcicieli św. Rity.

W zakrystii można odbierać kartki z intencjami na wrzesień 2021 roku.

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego dla wsparcia Kościołów na Wschodzie i pomoc pracującym tam misjonarzom odbędzie się w naszej parafii w sobotę 18 września 2021 roku.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej – „Gość Niedzielny”, „Różaniec”, „Głos ojca Pio”, „Miłujcie się” i inne.

Beatyfikacja Sług Bożych Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej odbędzie się w Warszawie 12 września 2021 roku.