Ogłoszenia parafialne – 13 września 2020

NIEDZIELA – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
kolekta na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Bóg zapłać za złożone ofiary.
10:30 – UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚW.
15:00 – Nabożeństwo dziękczynne dzieci komunijnych.

ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO – starajmy się uczcić krzyż przez wspólną modlitwę rodzinną.

PIĄTEK – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI
17:30 – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

10:00 – próba Chóru „Vox Cordis”.
19:00 – nauka przedchrzcielna
20:00 – czuwanie modlitewne w 6 rocznicę powstania grupy apelowej.
21:00 – Apel Jasnogórski.

NIEDZIELA – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
kolekta specjalna na wymianę kostki brukowej wokół kościoła.
10:30 – Msza w rocznicę I Komunii św.

W zakrystii są do odbioru kartki z intencjami na październik 2020 roku.

W dniach od 14 do 17 września br. będzie nieczynna kancelaria parafialna.

Sakrament bierzmowania (przeniesiony z maja) odbędzie się w sobotę 26 września o godz. 18:30. W poniedziałek 21.09. o godz. 18:30 nabożeństwo do Ducha Św. na które zapraszam rodziców i świadków, zaś 25.09. o godz. 19:00 próba w kościele.

We wtorek 13 października br. na parkingu przy kościele odbędzie się odbiór elektrośmieci – jest to akcja pomocy misjonarzom.

Pobór podatku rolnego i od nieruchomości odbędzie się w sołtysówce w dniach: 14.09.2020 (poniedziałek) oraz 15.09.2020 (wtorek) w godz. 17:00 – 19:00.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: o przebaczeniu i łaskach z tym związanych; o duchowej spuściźnie Hildegrady z Bingen; o roli rzecznika.

II. WOWRZYK Robert, stan wolny, zam. Książenice
SZCZOTKA Barbara, stan wolny, zam. Rybnik