Ogłoszenia parafialne – 13 luty 2022

NIEDZIELA – VI NIEDZIELA ZWYKŁA
kolekta na potrzeby naszej parafii, Bóg zapłać za ofiary.

20:15 – czuwanie modlitewne.
21:00 – Apel Jasnogórski.

NIEDZIELA – VII NIEDZIELA ZWYKŁA
kolekta specjalna na remont ubikacji i kaplicy pogrzebowej.

W zakrystii można opłacać miejsca w ławkach (10 zł na rok).

Rekolekcje dla dzieci szkolnych odbędą się w naszej parafii od 2 do 4 marca 2022 roku – o godz. 1200 – klasy od I do III, zaś o godz. 1400 – klasy od IV do VIII. Rekolekcje wygłosi franciszkanin ojciec Dorian Plas, który był na misjach w Afryce.

Rekolekcje wielkopostne parafialne odbędą się od 24 do 27 marca 2022 roku – rekolekcje wygłosi Ksiądz Prałat Stanisław Gańczorz.

W zakrystii są do odbioru kartki z intencjami na marzec 2022 roku.

Panie z Koła Gospodyń zapraszają na tradycyjną zabawę ostatkową, która odbędzie się 1 marca 2022 r. Szczegóły na plakatach i pod nr telefonu 697 889 099.

IV Archidiecezjalna Pielgrzymka chorych, niepełnosprawnych i ich rodzin do Lourdes specjalnie wynajętym pociągiem z Katowic odbędzie się w dniach 8 – 16 września br. Szczegóły dostępne będą na plakatach i na stronie internetowej archidiecezji.

Na przełomie lipca i sierpnia 2023 roku w Lizbonie odbędą się 38 Światowe Dni Młodzieży. Wydarzenie adresowane jest do osób młodych od 14 roku życia (udział niepełnoletnich możliwy jest z opiekunem).

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: kolejna płyta z kolekcji „Biblia Audio”, a na niej księgi Kapłańska, Liczb i Powtórzonego Prawa; jakie dolegliwości i w jaki sposób leczy fizjoterapeuta?; o Muzeum Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.