Ogłoszenia parafialne – 13 grudnia 2020

NIEDZIELA – III NIEDZIELA ADWENTU
Niedziela Radości (Gaudete).
kolekta specjalna na wymianę kostki brukowej wokół naszego kościoła, Bóg zapłać za złożone ofiary.

8:00 – ODWIEDZINY CHORYCH (strona wschodnia).
Nieczynna kancelaria parafialna.
18:00 – spotkanie młodzieży klasy VIII przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

8:00 – ODWIEDZINY CHORYCH (strona zachodnia).
20:15 – czuwanie modlitewne.
21:00 – Apel Jasnogórski.

NIEDZIELA – IV NIEDZIELA ADWENTU

RORATY – od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY – z tyłu kościoła można zakupić opłatki wigilijne, świece Caritasu, kalendarze, dewocjonalia i inne.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: trzecia część cyklu adwentowego „Objawiło się życie”; sekrety autoportretu Matki Bożej z Guadalupe w Meksyku, wobec których nauka jest bezradna.

Spotkania kolędowe w kościele zamiast odwiedzin w domach będą się odbywały w kościele o godz. 17:45 według poszczególnych ulic. Zapraszam po świętach na te spotkania, chociażby przedstawicieli domów i rodzin, które chcą dla swego domu Bożego błogosławieństwa.

Koncert kolędowy „Betlejem w Polsce 2020 / 2021 pt. „Pomoc z nieba” odbędzie się online w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia tj. 25.12.2020 r. o godz. 19:00.

Wystawa IPN – przed kościołem można jeszcze obejrzeć fotogramy z pierwszej pielgrzymki papieża Jana Pawła II do Polsku w czerwcu 1979 roku.