Ogłoszenia parafialne – 11 października 2020

NIEDZIELA – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
XX Dzień Papieski – TOTUS TUUS
Przed kościołem zbiórka na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
kolekta na budowę kościoła św. Urbana w Mikołowie Kamionce – kazania wygłosi ks. prob. Janusz Malczyk.

WTOREK
18:30 – Nabożeństwo różańcowe fatimskie z procesją wokół kościoła (proszę przynieść świece).

17:00 – Msza szkolna w intencji nauczycieli i katechetów.
Poświęcenie różańców dzieci do I Komunii św.

UROCZYSTOŚĆ ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ, głównej patronki Śląska.

NIEDZIELA – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
Niedziela Misyjna – „Oto ja poślij mnie”.
Kolekta na misje.

Nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie o godz. 17:30 w niedziele o godz. 15:30.

W zakrystii można odbierać kartki z intencjami na listopad 2020.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: film na DVD „Ziemia Maryi”; o nowej encyklice papieża Franciszka o braterstwie.

W sobotę 24.10.br. będzie możliwość przyjęcia Szkaplerza Świętego w naszym kościele.

Odwiedziny kolędowe z powodu pandemii nie odbędą się w formie tradycyjnej. W kościele poszczególne trasy będą miały Mszę św. ze specjalnym błogosławieństwem domów i rodzin.

Opłatę za wywóz śmieci można będzie uiścić w sołtysówce w dniach: 12.10.2020 (poniedziałek) oraz 13.10.2020 (wtorek) w godz. 17:00 – 19:00.

Elektrośmieci – do wtorku 13.10 do godz. 14:00 można je składać na parkingu przy kościele. Dochód z tej akcji przeznaczony jest na pomoc misjonarzom.

Pielgrzymka Pracowników Służby Zdrowia Archidiecezji Katowickiej w niedzielę 18 października 2020 roku w krypcie Katedry Chrystusa Króla w Katowicach – początek o godz. 14:30, o godz. 15:00 – Msza św.