Ogłoszenia parafialne – 11 grudnia 2022

NIEDZIELA – III NIEDZIELA ADWENTU
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
Niedziela Radości (Gaudete).
kolekta specjalna na remont kaplicy i ubikacji, Bóg zapłać za ofiary.

19:15 – zebranie Rady Duszpasterskiej na probostwie.

18:00 – spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

10:00 – próba Chóru „Vox Cordis”.
20:15 – czuwanie modlitewne.
21:00 – Apel Jasnogórski.

NIEDZIELA – IV NIEDZIELA ADWENTU
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
15:00 – Adwentowe czuwanie.

RORATY – od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.

W zakrystii są do odbioru kartki z intencjami na styczeń 2023 roku.

Różaniec o pokój na świecie i za Ukrainę oraz o powołania kapłańskie – poniedziałek środa, czwartek, piątek, sobota o godz. 16:30.

ODWIEDZINY CHORYCH – w poniedziałek 19 grudnia (strona wschodnia) i we wtorek 20 grudnia (strona zachodnia) od godz. 8:00.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY – pod chórem można zaopatrzyć się w opłatki, świece Caritasu, kartki świąteczne, książki, dewocjonalia.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: o zdecydowanych działaniach kard. Karola Wojtyły w sprawach zgłaszanych mu nadużyć; kłamstwa o wprowadzeniu stanu wojennego w 1981 roku; jak wejść na drogę radości?