Ogłoszenia parafialna – 5 czerwca 2022

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
kolekta na potrzeby misji, Bóg zapłać za złożone ofiary.

ŚWIĘTO NMP MATKI KOŚCIOŁA.

CZWARTEK – ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA
17:00 – Msza szkolna, zapraszam wszystkie dzieci.

17:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (spowiedź św.).

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIETSZEJ TRÓJCY
15:00 – przedstawienie „Świadkowie zmartwychwstania” – zapraszam do kościoła, by przeżyć i przemyśleć na nowo te najważniejsze fakty dotyczące naszej wiary w Chrystusa Zmartwychwstałego.

W zakrystii są do odbioru kartki z intencjami na lipiec 2022 roku.

Gorąco zachęcam do zapisywania się w zakrystii na konkretny dzień, by przyjąć ikonę Niepokalanego Serca NMP dla odnowienia wiary w rodzinie i powierzenie się Jej wstawiennictwu.

Wybory do Rady Duszpasterskiej 12 czerwca 2022 roku.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Książenicach wraz z sołtysem Książenic zbierają podpisy pod petycją w sprawie rozbudowy Szkoły Podstawowej i budowy przedszkola w Książenicach. Podpis można złożyć w sekretariacie szkoły w dni robocze w godzinach pracy oraz będzie możliwość złożenia podpisy po Mszach św. w niedzielę 12.06.2022 r. przed kościołem.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: kolejna płyta z cyklu Biblia Audio (Dzieje Apostolskie i siedem listów św. Pawła); jak działa i co mówi nam Duch Święty.

I. BURLIKOWSKI Marcin, stan wolny, zam. Tychy
KONIK Anna, stan wolny, zam. Książenice