Intencje – 7 sierpnia 2022

NIEDZIELA, 7.VIII.2022 – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – za ++ Ludwika Piekorza, żony Annę i Emilię.
10:30 – za ++ Salomeę Markiefka w III rocznicę śmierci, męża Wincentego, syna Damiana, zięcia Ryszarda, teściów.
16:00 – w intencji Patryka Palusa z okazji 18 rocznicy urodzin.

PONIEDZIAŁEK, 8.VIII.2022 – Wspomnienie św. Dominika
18:00 – 1) za ++ Irenę i Jana Szymurów, rodziców z obu stron, Józefa Krywalskiego, ++ z pokrewieństwa, Księży Proboszczów.
2) za + Zofię Czech w 30 dzień po śmierci.

WTOREK, 9.VIII.2022 – ŚWIĘTO ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA EDYTY STEIN
18:00 – 1) za + Wiesława Borowca w XXI rocznicę śmierci.
2) za + Barbarę Piekert w 30 dzień po śmierci.

ŚRODA, 10.VIII.2022 – ŚWIĘTO ŚW. WAWRZYŃCA
17:00 – 1) za ++ Annę i Jana Piętów, rodziców, Ryszarda Tica, Anielę i Jerzego Pielów, Księży Proboszczów, dusze w czyśćcu cierpiące.
2) za + Krystynę Żyła.

CZWARTEK, 11.VIII.2022 – Wspomnienie św. Klary
17:00 – Msza szkolna wakacyjna za ++ Emilię i Rafała Czechów, syna Alojzego, Franciszkę i Franciszka Rożec.

PIĄTEK, 12.VIII.2022 – Dzień powszedni
18:00 – 1) za ++ Arkadiusza Halfara, ojca Marka, dziadków Teodora i Kazimierza, babcię Kazimierę, ++ z rodziny dusze w czyśćcu cierpiące.
2) za ++ Pelagię i Józefa Szymurów.

SOBOTA, 13.VIII.2022 – Dzień powszedni
12:00 – Msza ślubna: Patryk NIKEL – Nikola KROCZAK.
15:30 – w intencji Martyny Wilk z okazji 30 rocznicy urodzin.
16:30 – w intencji Dariusza Podleśnego z okazji 18 rocznicy urodzin oraz w intencji Patryka Podleśnego z okazji 15 rocznicy urodzin.
18:00 – Msza niedzielna
1) za ++ Rafała Boruckiego w II rocznicę śmierci, rodziców i teściów.
2) za + Krzysztofa Ostrowskiego w III rocznicę śmierci.

NIEDZIELA, 14.VIII .2022 – XX NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – za + Barbarę Szydłowską.
10:30 – za + Waldemara Klonowskiego w V rocznicę śmierci.
14:00 – w intencji Małgorzaty i Arkadiusza Radeckich z okazji 25 rocznicy ślubu.
16:00 – za ++ Annę Ferdyn w V rocznicę śmierci, wnuka Wiktora, zięcia Mariusza, siostrę Małgorzatę, szwagra Józefa, szwagierki Annę i Bernadetę, rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa Lubszczyk, Porała, Kuczera.