Intencje – 5 lipca 2020

NIEDZIELA, 5.VII.2020 – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – za ++ Pawła Szymałę, dwie żony, córkę Teresę, Huberta Szendzielorza, Marię i Alojzego Kaliszów.
10:30 – za ++ Alojzego Ślezionę, rodziców Franciszkę i Alojzego, teściów Ryszarda i Martę Klaczków.
16:00 – w intencji Rudolfa Wieczorke z okazji 80 rocznicy urodzin i całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK, 6.VII.2020 – Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
18:00 – 1) za + Jerzego Wengrzika w III rocznice śmierci.
2) za + Irenę Hanak w IV rocznicę śmierci.

WTOREK, 7.VII.2020 – Dzień powszedni
18:00 – w intencji Sebastiana Piontka z okazji urodzin.

ŚRODA, 8.VII.2020 – Wspomnienie św. Jana z Dukli
17:00 – w intencji Romana Mazura z okazji 18 rocznicy urodzin i całej rodziny.

CZWARTEK, 9.VII.2020 – Dzień powszedni
17:00 – 1) za ++ Marię Suda w IV rocznicę śmierci i Łucję Walocha.
2) za + Grzegorza Kocjana w rocznicę śmierci.

PIĄTEK, 10.VII.2020 – Dzień powszedni
18:00 – za ++ Eryka Wija w rocznicę śmierci, żonę Annę, córkę Marię Wojaczek, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Emila Tkocza, rodziców Martę i Franciszka Tkoczów, rodzeństwo.

SOBOTA, 11.VII.2020 – ŚWIĘTO ŚW. BENEDYKTA, opata, patrona Europy
16:00 – za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem Bogu za wszystkie odebrane łaski z prośbą o dar zdrowia i łaskę Bożej opieki w intencji Grażyny Szczyra z okazji 50 rocznicy urodzin.
18:00 – Msza niedzielna
1) za ++ Elżbietę i Józefa Dzwonków, Księży Proboszczów.
2) za ++ Krystiana Luksa i ++ z rodziny.

NIEDZIELA, 12.VII.2020 – XV NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – za ++ Romana Greinera, ojca Józefa, dziadków z obu stron, Marię i Alojzego Skupniów, Matyldę i Emila Greinerów, ++ z pokrewieństwa, Irenę Konieczny.
10:30 – w pewnej intencji z okazji 18 rocznicy urodzin.
13:00 – 1) w intencji Mirosława Króla z okazji 50 rocznicy urodzin.
2) w intencji Łukasza Szymały z okazji 40 rocznicy urodzin.
14:00 – CHRZEST: Szymon Antoni KRIBUS, Barbara JAROMIN, Michalina Milena RZESIOWSKA.
16:00 – za ++ Annę Szymała i męża Romana.