Intencje – 30 sierpnia 2020

NIEDZIELA, 30.VIII.2020 – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – 1) w pewnej intencji z okazji 70 rocznicy urodzin.
2) za ++ Łucję i Alojzego Machulików, syna Jerzego, Alojzego Spratka.
10:30 – DOŻYNKI w intencji rolników i ich rodzin.
15:00 – ROCZEK: Adam PALARZ oraz 10 rocznica ślubu rodziców.
16:00 – w intencji Lucyny i Piotra Hanaków z okazji 20 rocznicy ślubu oraz w intencji Katarzyny Hanak z okazji 18 rocznicy urodzin.

PONIEDZIAŁEK, 31.VIII.2020 – Dzień powszedni
18:00 – 1) za ++ Martę Skur i męża Zygmunta.
2) za + Elżbietę Froelich w 30 dzień po śmierci.

WTOREK, 1.IX.2020 – Dzień powszedni
16:00 – Msz na rozpoczęcie roku szkolnego w intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli i katechetów.
18:00 – 1) za + Lidię Skupień w II rocznicę śmierci.
2) za ++ Małgorzatę Maciejczak, Elżbietę Szewczyk, męża Leona, Jana Maciejczaka i trzy żony.

ŚRODA, 2.IX.2020 – Dzień powszedni
17:00 – w intencji Marty Gwóźdź z okazji 25 rocznicy urodzin.

CZWARTEK, 3.IX.2020 – Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego – I czwartek miesiąca
17:00 – 1) za ++ Alojzego Spratka, rodziców z obu stron, rodzeństwo i pokrewieństwo.
2) za ++ Weronikę Pych i Władysławę Pych.

PIĄTEK, 4.IX.2020 – Dzień powszedni I piątek miesiąca
7:00 – w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwo do Serca Jezusowego.
18:00 – 1) za ++ Romana Morgałę
2) za ++ Gertrudę i Wilhelma Gajdów, rodziców, synów Emila i Rufina.

SOBOTA, 5.IX.2020 – Dzień powszedni
7:00 – w intencji czcicieli Niepokalanego Serca NMP. Nabożeństwo do Serca Maryi.
11:00 – Msza ślubna: Ilona HERDY – Wojciech DĘBSKI.
13:00 – Msza ślubna: Martyna NOWAK – Piotr KWIOTEK.
18:00 – Msza niedzielna w pewnej intencji z okazji rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie oraz Bożą opiekę dla całej rodziny.

NIEDZIELA, 6.IX.2020 – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – za + Franciszka Żoka.
10:30 – za ++ Zygmunta Kuśkę i rodziców z obu stron.
12:00 – w intencji Tadeusza Radeckiego z okazji 50 rocznicy urodzin.
16:00 – za + Rafała Boruckiego (od dyrekcji, nauczycieli i pracowników przedszkola „Fantazja”).