Intencje – 3 września 2023

NIEDZIELA, 3.IX.2023 – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – w intencji Elżbiety Woźniok z okazji urodzin i całej rodziny.
10:30 – w pewnej intencji.
14:30 – CHRZEST: Wiktor TRAGARZ.
16:00 – 1) w intencji Elżbiety i Piotra Weinsteinów z okazji 30 rocznicy ślubu i rodziny.
2) w intencji Stanisława Banika z okazji 70 rocznicy urodzin.

PONIEDZIAŁEK, 4.IX.2023 – Dzień powszedni
9:00 – Msza na rozpoczęcie roku szkolnego w intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli i katechetów.
18:00 – za ++ Zygmunta Kuśkę, brata Rafała, rodziców z obu stron, ++ z ulicy Ogrodowej, dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK, 5.IX.2023 – Dzień powszedni
18:00 – 1) za ++ Józefa Krywalskiego, rodziców z obu stron, Irenę i Jana Szymurów, ++ z pokrewieństwa, ks. bp Gerarda Bernackiego, Księży Proboszczów.
2) za + Annę Skatuła w 30 dzień po śmierci.

ŚRODA, 6.IX.2023 – Dzień powszedni
17:00 – 1) za ++ Gertrudę i Wilhelma Gajdów, synów Emila i Rufina, dusze.
2) za ++ Pawła, Helenę Kotulów, syna Henryka, Reginę i Gerarda Greinerów, Teodora i Annę Rzepków, Księży Proboszczów, dusze w czyśćcu.

CZWARTEK, 7.IX.2023 – Dzień powszedni
17:00 – Msza szkolna za + Marię Fojcik w VII rocznicę śmierci.

PIĄTEK, 8.IX.2023 – ŚWIĘTO NARODZENIA NMP
18:00 – 1)za ++ Helenę Luks w I rocznicę śmierci i męża Alfreda.
2) za ++ Annę Piecha, męża Alojzego, syna Franciszka, Matyldę i Antoniego Hanaków, ++ z pokrewieństwa, ks. bp Gerarda Bernackiego, Ks. Prob.

SOBOTA, 9.IX.2023 – Dzień powszedni
18:00 – Msza niedzielna za ++ Franciszka i Annę Żoków.

NIEDZIELA, 10.IX.2023 – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – za + Józefa Tokarza.
10:30 – za ++ Józefa Pielę, Magdalenę i Gerarda Weinsteinów.
12:00 – ROCZEK: Józef MARKIEWKA Józefina KAMIŃSKA.
16:00 – ROCZEK: Matylda BELKIUS, Julia HANAK.