Intencje – 27 czerwca 2021

NIEDZIELA, 27.VI.2021 – UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA NIEPOKALANEGO SERCA NMP
8:00 – 1) za ++ Marię Palarz, męża Jana syna Alojzego, rodziców z obu stron.
2) za ++ Annę, Emila, Jerzego Radeckich, Jadwigę i Jana Hornych.
11:00 – SUMA ODPUSTOWA w intencji parafian
15:30 – Nieszpory Odpustowe.
16:00 – w intencji Mateusza Szymały z okazji 18 rocznicy urodzin oraz Mariusza Szymały z okazji 50 rocznicy urodzin.

PONIEDZIAŁEK, 28.VI.2021 – Wspomnienie św. Ireneusza
18:00 – 1) za + Zygmunta Klucznioka (od kuzynostwa Anieli, Róży, Gerarda z rodzin.).
2) za ++ Martę i Jana Buchtów, syna Jerzego, rodziców z obu stron, Zdzisława Szczypińskiego.

WTOREK, 29.VI.2021 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA
18:00 – 1) za ++ Pawła Bobera, rodziców, teściów, Małgorzatę i Antoniego Spendlów.
2) za + Andrzeja Goldę.

ŚRODA, 30.VI.2021 – Dzień powszedni
17:00 – 1) za + Andrzeja Suligę w I rocznicę śmierci.
2) za + Ernesta Rodera w I rocznicę śmierci.

CZWARTEK, 1.VII.2021 – Dzień powszedni – I czwartek miesiąca
17:00 – Msza szkolna wakacyjna w intencji Haliny Duda z okazji 70 rocznicy urodzin.

PIĄTEK, 2.VII.2021 -Dzień powszedni – I piątek miesiąca
7:00 – w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwo do Serca Jezusowego.
18:00 – 1) za ++ Eleonorę i Rufina Wawocznych, dziadków z obu stron, ++ z pokrew. Wawoczny, Brzoza, Noch, Magiela, Księży Proboszczów.
2) za ++ Danutę i Stanisława Urbańczyków, Zofię i Alfreda Suligów.

SOBOTA, 3.VII.2021 – ŚWIĘTO ŚW. TOMASZA, Apostoła – I sobota miesiąca
7:00 – w intencji czcicieli Niepokalanego Serca NMP. Nabożeństwo do Serca Maryi.
11:00 – Msza ślubna: Laura BIAŁASZEK – Sebastian KURPANIK.
14:00 – w intencji Anny Radler z okazji 80 rocznicy urodzin.
18:00 – Msza niedzielna za + Jerzego Wengrzika w IV rocznicę śmierci.

NIEDZIELA, 4.VII.2021 – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – za ++ Pawła Szymałę, Reginę Szymała, Jadwigę Szymała, córkę Teresę, Marię i Alojzego Kaliszów.
10:30 – za ++ Alojzego Ślezionę, rodziców Franciszkę i Alojzego, teściów Ryszarda i Martę Klaczków, córkę Felicję, męża Rudolfa Wydra.
16:00 – za ++ Marię Suda w V rocznicę śmierci i Łucję Walocha.