Intencje – 26 kwietnia 2020

NIEDZIELA, 26.IV.2020 – III NIEDZIELA WIELKANOCNA
8:00 – za ++ Zofię i Józefa Radeckich, rodziców z obu stron, pokrewieństwo.
10:30 – za ++ Erwina Badurę, Władysława Majewskiego, rodziców z obu stron, Emanuela i Franciszkę Szymałów, dwie córki, dwóch synów, ++ z rodziny.
16:00 – w intencji Zofii i Leszka Postawków z okazji 25 rocznicy ślubu.

PONIEDZIAŁEK, 27.IV.2020 – Dzień powszedni
17:00 – w intencji Emila Kondzielnika z okazji 90 rocznicy urodzin i całej rodziny.
18:00 – w intencji małżonków Elżbiety i Henryka Woźnioków z okazji rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny.

WTOREK, 28.IV.2020 – Dzień powszedni
18:00 – 1) za ++ Emilię i Pawła Wiaterków, Annę i Pawła Smołków.
2) za ++ Wilhelma Harego, żonę Martę, syna Rufina.

ŚRODA, 29.IV.2020 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ
17:00 – za ++ Romana Bernackiego, żonę Łucję, syna księdza biskupa Gerarda, rodziców, Księży Proboszczów, dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK, 30.IV.2020 – Dzień powszedni
17:00 – za ++ Augustyna Harego, żony Marię i Annę, Edwarda Węgrzyka, zmarłych z pokrewieństwa Hanak, Hary, Węgrzyk, Wybraniec, dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK, 1.V.2020 – ŚWIĘTO ŚW. JÓZEFA, Rzemieślnika – I piątek miesiąca
7:00 – w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwo do Serca Jezusowego.
18:00 – za ++ Anielę i Zygmunta Podleśnych.
18:45 – Godzina Uwielbienia

SOBOTA, 2.V.2020 – UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI
7:00 – w intencji czcicieli Niepokalanego Serca NMP. Nabożeństwo do Serca Maryi.
18:00 – Msza niedzielna
1) za ++ Wilhelma Wybrańca, dwie żony, Annę i Józefa Teśnerów, Dariusza Henzla, ++ z rodzin Wybraniec, Teśner, Mazur.
2) za ++ Augustyna Gołka, wnuka Krzysztofa, rodziców z obu stron.

NIEDZIELA, 3.V.2020 – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
8:00 – za ++ Czesława Ceglarka i syna Bogusława.
10:30 – za + Anielę Paszenda w 30 dzień po śmierci.
16:00 – przez wstawiennictwo św. Floriana w intencji strażaków i ich rodzin.