Intencje – 23 stycznia 2022

NIEDZIELA, 23.I.2022 – III NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – w intencji Księdza Eryka Jureckiego z podziękowaniem za pełnioną posługę w naszej parafii.
10:30 – za + Józefa Pielę (od wnuczki Kasi).
16:00 – za ++ Pawła Chroboka, córkę Barbarę Szydłowską, ks. bp Gerarda Bernackiego, Księży Proboszczów, dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK, 24.I.2022 – Wspomnienie św. Franciszka Salezego
17:00 – 1) w pewnej intencji o zdrowie.
2) w pewnej intencji o zdrowie i Boże błogosławieństwo.

WTOREK, 25.I.2022 – ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA, Apostoła
17:00 – 1) za ++ Józefa Wybrańca, żonę Martę, rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa, Ks. bp. Gerarda Bernackiego, Księży Proboszczów.
2) za + Krystynę Zaryczny (od Józefa Tomaszka).

ŚRODA, 26.I.2022 – Wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa
17:00 – 1) za + Alojzego Juraszka w 30 dzień po śmierci.
2) za ++ Jana i Annę Liszków.

CZWARTEK, 27.I.2022 – Dzień powszedni
17:00 – Msza szkolna za + Krystynę Zaryczny (od Marii i Wincentego Tomaszków z rodziną).

PIĄTEK, 28.I.2022 -Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu
17:00 – 1) za ++ w styczniu.
2) za ++ Medarda i Jolantę Kempnerów.

SOBOTA, 29.I.2022 – Dzień powszedni
15:00 – Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Agnieszki Dudło z okazji 70 rocznicy urodzin.
17:00 – Msza niedzielna
1) w intencji Izabeli Porwoł z okazji 50 rocznicy urodzin.
2) w intencji Pana Kościelnego Damiana Matuli z okazji urodzin.

NIEDZIELA, 30.I.2022 -IV NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – 1) za ++ Jana Palarza, żonę Marię, syna Alojzego, rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa,
2) za ++ Bronisława Luksa w V rocznicę śmierci i żonę Gertrudę.
10:30 – za + Marka Procka.
16:00 – za + Jana Sudę w I rocznicę śmierci.