Intencje – 22 stycznia 2023

NIEDZIELA, 22.I.2023 – III NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – za + Szczepana Antończyka.
10:30 – za ++ Jadwigę i Alojzego Gniździów, synów Stanisława i Czesława, zmarłych dziadków.
14:00 – Spotkanie Opłatkowe III Zakonu św. Franciszka z Asyżu.
16:00 – 1) w intencji czcicieli św. Rity.
2) za ++ Pawła Chroboka, córkę Barbarę Szydłowską, Grzegorza Szopę, Ks. Bp. Gerarda Bernackiego, Księży Proboszczów, dusze w czyśćcu.

PONIEDZIAŁEK, 23.I.2023 – Dzień powszedni
17:00 – 1) za + Jacka Młynarczyka (od Ewy i Grzegorza Pytel z rodziną).
2) za ++ Lorensa Bauera, żonę Anitę, córkę Ramelę, rodziców, Mariana Smolaka, rodziców z obu stron.

WTOREK, 24.I.2023 – Wspomnienie św. Franciszka Salezego
17:00 – za ++ Pelagię Gawliczek w I rocznicę śmierci, męża Józefa, rodziców z obu stron.

ŚRODA, 25.I.2023 – ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA
17:00 – za + Jacka Młynarczyka (od rodziny Sikorskich).

CZWARTEK, 26.I.2023 – Wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa
17:00 – Msza szkolna
1)za + Różę Bober w 30 dzień po śmierci.
2) za + Irenę Wojtowicz (od współpracowników i szefostwa).

PIĄTEK, 27.I.2023 – Dzień powszedni
17:00 – 1) za ++ w styczniu.
2) za + Jacka Młynarczyka w 30 dzień po śmierci.

SOBOTA, 28.I.2023 – Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu
17:00 – Msza niedzielna
1) w intencji Damiana Matuli z okazji urodzin.
2) w intencji Jacka Szczech z okazji urodzin.

NIEDZIELA, 29.I.2023 – IV NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – 1) za ++ Melanię i Stanisława Palarzów, rodziców Martę i Alojzego Szwedów, Albinę i Ludwika Palarzów, rodzeństwo, pokrewieństwo, Ks. Prob.
2) za ++ Medarda i Jolantę Kempnerów, rodziców i rodzeństwo.
10:30 – za ++ Jana Palarza, żonę Marię, syna Alojzego, wnuczkę Weronikę, rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa.
16:00 – za ++ Bronisława Luksa w rocznicę śmierci i żonę Gertrudę.