Intencje – 21 marca 2021

NIEDZIELA, 21.III.2021 – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
8:00 – za + Franciszka Żoka.
10:30 – w intencji Damiana Matuli i Tadeusza Ceglarka z okazji 5 rocznicy posługi jako szafarzy nadzwyczajnych Najświętszego Sakramentu.
14:00 – w intencji Hildegardy i Tadeusza Konieczny z okazji 80 rocznicy urodzin.
15:15 – GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym.
16:00 – za + Irenę Wojs w 30 dzień po śmierci.

PONIEDZIAŁEK, 22.III.2021 – Dzień powszedni
17:00 – w intencji czcicieli św. Rity.

WTOREK, 23.III.2021 – Dzień powszedni
17:00 – 1) za + Kunegundę Szewczyk (od Balbiny Wolińskiej z rodziną).
2) za + Gerarda Szwedę w XX rocznicę śmierci.

ŚRODA, 24.III.2021 – Dzień powszedni
17:00 – z wdzięczności za zdrowie z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i wszelkie łaski w intencji Małgorzaty.

CZWARTEK, 25.III.2021 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO
17:00 – 1) za ++ Augustyna Szymałę, żonę Reginę, zięcia Józefa.
2) za ++ Irenę i Jana Szymurów, rodziców z obu stron, Józefa Krywalskiego, ++ z pokrewieństwa, Księży Proboszczów, dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK, 26.III.2021 – Dzień powszedni
17:00 – za ++ w marcu.
17:30 – DROGA KRZYŻOWA.

SOBOTA, 27.III.2021 – Dzień powszedni
17:00 – Msza niedzielna
1) w intencji Stanisława Gluzy z okazji urodzin z podziękowaniem za odebrane
łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo.
2) za ++ Jana Wilka, jego rodziców, wnuka Karola, Martę i Alfreda Wojaków, córkę Marię, męża Gerarda, Alfreda Szymałę, ++ z rodziny Lubaszczuk.

NIEDZIELA, 28.III.2021 – NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ
8:00 – przez wstawiennictwo Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo w pewnej intencji
10:30 – Do Opatrzności Bożej w intencji wnuków i wnuczki z rodzinami.
15:15 – GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym.
16:00 – CHRZEST: Antonina CHROBOK.