Intencje – 21 czerwca 2020

NIEDZIELA, 21.VI.2020 – XII NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – za ++ Annę i Emila Radeckich, Jadwigę i Jana Hornych.
10:30 – za ++ Annę i Piotra Prześniackich, rodziców, rodzeństwo, ++ z rodzin Żebryk, Prześniacki, Dudko, Dąbrowski, Makarewicz, dusze w czyśćcu cierpiące.
16:00 – w intencji Izabeli Kasner z okazji 50 rocznicy urodzin.

PONIEDZIAŁEK, 22.VI.2020 – Dzień powszedni
18:00 – 1) w intencji czcicieli św. Rity.
2) za ++ Henryka Rudę i rodziców z obu stron.

WTOREK, 23.VI.2020 – Dzień powszedni
18:00 – za + ojca Stefana Michalskiego (od córek z mężami).

ŚRODA, 24.VI.2020 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA
17:00 – za ++ Hildegardę Przewoźnik, męża Józefa, synową Anielę, rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK, 25.VI.2020 – Dzień powszedni
17:00 – 1) za + Marię Wieczorek w rocznicę śmierci.
2) za ++ Wilhelma Szymurę i żonę Elżbietę.

PIĄTEK, 26.VI.2020 – Dzień powszedni
16:30 – Msza na zakończenie roku szkolnego w intencji uczniów klas ósmych i wszystkich dzieci oraz nauczycieli, wychowawców i katechetki.
18:00 – 1) za ++ w czerwcu.
2) za ++ Elfrydę i Alojzego Pawlików, syna Stanisława, ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA, 27.VI.2020 – Dzień powszedni
14:00 – w intencji Urszuli i Eugeniusza Hanaków z okazji 30 rocznicy ślubu.
18:00 – Msza niedzielna
1) za ++ Zofię i Wilhelma Wałachów, Jana i Stefanię Ślizankiewiczów, trzech synów i rodziców z obu stron.
2) za ++ Małgorzatę Szolc, rodziców Agnieszkę i Augustyna Krawieczków.
3) za ++ Rajmunda Wałacha, syna Andrzeja, rodziców z obu stron, księdza biskupa Gerarda Bernackiego, ++ kapłanów i misjonarzy.

NIEDZIELA, 28.VI.2020 – UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA NIEPOKALANEGO SERCA NMP
8:00 – za ++ Marię Palarz, męża Jana, syna Alojzego, rodziców z obu stron, pokrew.
11:00 – SUMA ODPUSTOWA
w intencji parafian.
14:30 – ROCZEK: Julia KWIOTEK.
15:30 – Nieszpory Odpustowe.
16:00 – za + Jerzego Suligę.