Intencje – 2 sierpnia 2020

NIEDZIELA, 2.VIII.2020 – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – za ++ Jadwigę i Franciszka Baników, Alfredę i Czesława Ogińskich
10:30 – za ++ Różę i Bolesława Luksów, rodziców z obu stron.
16:00 – ROCZEK: Filip NOWAK oraz o zdrowie dla mamy Filipa.

PONIEDZIAŁEK, 3.VIII.2020 – Dzień powszedni
18:00 – 1) za ++ Monikę i Wiktora Piechów, rodziców z obu stron, córkę Eugenię, Elżbietę i Rudolfa Murańskich, ++ z rodziny Piecha, Księży Proboszczów. .
2) za + Andrzeja Suligę w 30 dzień po śmierci.

WTOREK, 4.VIII.2020 – Wspomnienie św. Jana Marii Vianneya
18:00 – za ++ Annę i Pawła Smołków, Emilię i Pawła Wiaterków.

ŚRODA, 5.VIII.2020 – Dzień powszedni
17:00 – w intencji Pawła Niedobeckiego z okazji urodzin o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej.

CZWARTEK, 6.VIII.2020 – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO
8:00 – za + Franciszka Żoka.
17:00 – za ++ Marię, Annę i Augustyna Harych, ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK, 7.VIII.2020 – Dzień powszedni – I piątek miesiąca
7:00 – w intencji czcicieli Najświętszego Sera Pana Jezusa. Nabożeństwo do Serca Jezusowego.
18:00 – za ++ Irenę i Jana Szymurów, rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa, Księży Proboszczów.

SOBOTA, 8.VIII.2020 – Wspomnienie św. Dominika – I sobota miesiąca
7:00 – w intencji czcicieli Niepokalanego Serca NMP. Nabożeństwo do Serca Maryi.
13:00 – Msza ślubna: Aleksandra ŚMIEJA – Mateusz KUŚKA.
15:00 – CHRZEST: Oliwia Zuzanna CZMIEL.
16:00 – ROCZEK: Karol WUZIK oraz w intencji mamy Agnieszki z okazji urodzin.
18:00 – Msza niedzielna
1) za ++ Annę i Jana Piętów, rodziców z obu stron, Ryszarda Tica, Anielę i Jerzego Pielów.
2) za + Edmunda Hogiela w 30 dzień po śmierci.

NIEDZIELA, 9.VIII.2020 – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – za + Wiesława Borowca w XIX rocznicę śmierci.
10:30 – ROCZEK: Tymon SMOŁKA.
16:00 – za+Salomeę Markiefka w I rocznicę śmierci, męża Wincentego, syna Damiana.