Intencje – 19 kwietnia 2020

NIEDZIELA, 19.IV.2020 – II NIEDZIELA WIELKANOCNA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
8:00 – 1) za ++ Waleskę Kotula, męża Ludwika, rodziców, rodzeństwo, ++ z pokrewieństwa Kotula, Jary, Księży Proboszczów.
2) za ++ Adalberta Głombika w VIII rocznicę śmierci, Franciszka Głombika, dwie żony, Gertrudę i Jana Wojsów, braci Józefa i Jana, Ks. Prob.
10:30 – w intencji Eryki Sowińskiej z okazji 85 rocznicy urodzin oraz w intencji Amelii i Anny z okazji 10 rocznicy urodzin i Bożą opiekę dla całej rodziny.
15:30 – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
16:00 – w intencji Małgorzaty Piela z okazji 70 rocznicy urodzin i całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK, 20.IV.2020 – Dzień powszedni
18:00 – za ++ Bronisławę Chruśnik w II rocznicę śmierci i męża Konrada.

WTOREK, 21.IV.2020 – Dzień powszedni
18:00 – 1) za ++ Hildegardę Gańczorz, męża Zygmunta, rodziców z obu stron.
2) za ++ Klemensa Dudzińskiego, Annę, Romana, Stanisława i Jana Hanak, Andrzeja i Pawła Głombika, Helenę i Huberta Plutów.

ŚRODA, 22.IV.2020 – Dzień powszedni
17:00 – 1) w intencji czcicieli św. Rity.
2) za ++ Zofię i Wilhelma Wałachów, Monikę i Józefa Pawlasów, ich rodziców i rodzeństwo.

CZWARTEK, 23.IV.2020 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA, Biskupa i Męczennika
17:00 – 1) za ++ Emilię Szymura i męża Franciszka.
2) za ++ Ignacego i Florentynę Kapolów, córkę Gertrudę, Adelajdę i Oskara Kramorzów, Pawła i Elżbietę Kapolów, syna Adama, Emila Gamonia, rodziców Barbarę i Roberta, Łucję Winkler, z pokrewieństwa Gamoń, Kapol

PIĄTEK, 24.IV.2020 – Dzień powszedni
18:00 – 1) za ++ w kwietniu.
2) za ++ Jolantę i Medarda Kempnerów.
3) za ++ Kazimierza Skupnia, ojca Gerarda, dziadków z obu stron, Ks. Prob.

SOBOTA, 25.IV.2020 – ŚWIĘTO ŚW. MARKA, Ewangelisty
17:30 – Nabożeństwo błagalne o urodzaje i ochronę upraw.
18:00 – Msza niedzielna
1) za + Janusza Szymałę w V rocznicę śmierci.
2) za + Ryszarda Tokarza i rodziców.

NIEDZIELA, 26.IV.2020 – III NIEDZIELA WIELKANOCNA
8:00 – za ++ Zofię i Józefa Radeckich, rodziców z obu stron, pokrewieństwo.
10:30 – za ++ Erwina Badurę, Władysława Majewskiego, rodziców z obu stron, Emanuela i Franciszkę Szymałów, dwie córki, dwóch synów, ++ z rodziny.
16:00 – w intencji Zofii i Leszka Postawków z okazji 25 rocznicy ślubu.