Intencje – 15 stycznia 2023

NIEDZIELA, 15.I.2023 – II NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – za ++ Gertrudę i Franciszka Jureczków, synów Józefa, Maksymiliana, Engelberta, Pawła Chroboka, Barbarę Szydłowską, Grzegorza Szopę, Ks. bp. Gerarda Bernackiego, Księży Proboszczów, dusze w czyśćcu.
10:30 – za + Weronikę Dębską w I rocznicę śmierci.
12:00 – w intencji Jana Krawieczka z okazji 70 rocznicy urodzin.
16:00 – za ++ Marię Markiewka, męża Antoniego, córkę Elżbietę, czterech synów, ++ z rodziny, ks. bp. Gerarda Bernackiego, Księży Proboszczów.
18:00 – Koncert Kolęd w wykonaniu Pana Organisty Damiana Janulki w ramach Apelu Jasnogórskiego.

PONIEDZIAŁEK, 16.I.2023 – Dzień powszedni
17:00 – za + Jacka Młynarczyka (od Heleny i Kazimierza Balcer).

WTOREK, 17.I.2023 – Wspomnienie św. Antoniego, opata
17:00 – za ++ Martę i Jana Skopków, rodziców i rodzeństwo.

ŚRODA, 18.I.2023 – Dzień powszedni
17:00 – za + Jacka Młynarczyka (od Agnieszki i Krzysztofa oraz całej rodziny Chochlowskich).

CZWARTEK, 19.I.2023 – Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
17:00 – Msza szkolna za ++ Andrzeja Szymałę, rodziców Konrada i Ludwinę.

PIĄTEK, 20.I.2023 – Dzień powszedni
17:00 – 1) za ++ Józefa Skupnia i Anastazję Szymura.
2) za + Krzysztofa Kramliczka (od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej).

SOBOTA, 21.I.2023 – Wspomnienie św. Agnieszki
17:00 – Msza niedzielna
1) za ++ Stanisława Szymurę, jego rodziców, Józefa Pawlika, żonę Annę.
2) za + Józefa Pielę (od wnuczki Kasi).

NIEDZIELA, 22.I.2023 – III NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – za + Szczepana Antończyka.
10:30 – za ++ Jadwigę i Alojzego Gniździów, synów Stanisława i Czesława, dziadków.
14:00 – Spotkanie opłatkowe III Zakonu św. Franciszka.
16:00 – 1) w intencji czci cieli św. Rity.
2) za ++ Pawła Chroboka, córkę Barbarę Szydłowską, Grzegorza Szopę, Ks. bp. Gerarda Bernackiego, Księży Proboszczów, dusze w czyśćcu.